Як вибрати модем.

Доступ в інтернет вельми часто здійснюється через пристрій, який називається модемом . В даний час випускається безліч різновидів модемів різних стандартів. Що ж вибрати з усього цього різноманіття?
Інструкція
1
Якщо ви проживаєте в Москві, користуєтеся безлімітним тарифом на міський телефон, а за інтернет платити не бажаєте взагалі, придбайте модем стандарту Dial-Up. Потім скористайтеся послугами наступного провайдера: http://internetbesplatno.ru/Помніте, однак, що швидкість доступу буде настільки низькою, що ви не зможете дивитися ролики на YouTube та інших відеохостингах, завантажувати цілком дистрибутиви Linux, а з інтернет-радіостанцій вам будуть доступні лише ті, які віщають з невеликою швидкістю аудиопотока.
2
Ні в якому разі не застосовуйте для зв'язку за стандартом Dial-Up так звані софт-модеми. Вони при роботі надмірно завантажують процесор, а в Linux не працюють взагалі.
3
Врахуйте, що модеми стандарту Dial-Up більше не виробляються. При бажанні для їх придбання скористайтеся інтернет-аукціоном. Також врахуйте, що в сучасних умовах за наявності безлімітного міського телефону такий модем можна використовувати не тільки для доступу в інтернет, але і для безпосереднього зв'язку між двома комп'ютерами минаючи глобальну мережу (через термінальну програму), а також для прийому і передачі факсів.
4
Якщо перемкнути міський телефон на лімітний тариф, а потім організувати підключення до інтернету за стандартом ADSL по самому недорогому з безлімітних тарифних планів, то, можливо, в сумі платити за інтернет і телефон ви будете навіть менше, а швидкість буде вище . Якщо оператор не виділить вам ADSL-модем, або його характеристики вас не влаштують, придбайте такий прилад самостійно. Найпростіші з них підключаються до комп'ютера через інтерфейс USB. Вони вимагають обов'язкової установки програмного забезпечення для роботи з протоколом PPPoE.
5
При необхідності підключити до одного ADSL-модему декілька комп'ютерів або небажанні встановлювати програмне забезпечення для роботи з протоколом PPPoE придбайте спеціальний ADSL-модем-роутер. У всі комп'ютери встановіть мережеві карти і налаштуйте їх на автоматичне отримання IP-адреси за стандартом DHCP.
6
Для доступу в інтернет через мережу стільникового зв'язку купите комплект з 3G-модема та спеціальної SIM-карти. Підключіть його до вільного USB-порту машини і здійсните необхідні налаштування (які - залежить від використовуваної ОС). Обов'язково підключіть безлімітний тариф.
7
Якщо необхідно забезпечити одночасний доступ до інтернету через стільниковий канал декількох пристроїв, обладнаних WiFi, придбайте спеціальний комплект з SIM-карти і кишенькового модему-роутера. Це значно дешевше, ніж підключати всі пристрої аналогічним чином окремо (якщо тариф безлімітний), але працювати вони будуть тільки тоді, коли знаходяться поруч один з одним і модемом . Пам'ятайте, що останній, аналогічно телефону, вимагає періодичної зарядки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nMBd8TcXDCk