Як розібрати акумулятор.

Розбираючи акумулятор, в «радянських» акумуляторах так можна було замінити що вийшла з ладу одну або кілька банок, сучасні ж акумулятори такого втручання не передбачають. Якщо ви, все ж сподіваєтеся експлуатувати акумулятор надалі, потренуйтеся на заздалегідь несправної батареї, хоча після цього його використання вельми сумнівно.
Вам знадобиться
  • Гумові рукавички, захисні окуляри, лобзик по металу, болгарка, молоток, пасатижі, плоска викрутка, зубило, потужний паяльник, газовий пальник, будівельний фен, дриль.
Інструкція
1
Стартерні акумуляторні батареї заправляються електролітом - це кислота, розведена дистильованою водою до певної пропорції (щільності). Щільність електроліту повинна знаходитися в межах від 1,25 до 1,29. Електроліт дуже агресивний і може викликати опіки шкіри, роз'їдати текстиль, фарбу на поверхнях, а при тривалому впливі і метал. Тому якщо ви не впевнені в тому, що електроліт з акумулятора злитий, прийміть додаткові заходи безпеки.
2
Зливати електроліт з акумулятора краще через просвердлені отвори в дні корпусу акумулятора. Заглушите вентиляційний отвір банок акумулятора, щоб при нахилі акумулятора з нього не витікав електроліт. Покладіть акумулятор набік і за допомогою дриля свердлом на 3-3,5 мм засвердлите отвір у верхній частині крайней банки акумулятора. Заздалегідь підготуйте тару для електроліту, бажано скляну. Переверніть акумулятор на дно, одночасно підставивши тару під просвердлений отвір, виверніть пробку з банки (якщо пробок немає, просвердлите отвір зверху банки), так електроліт витече швидше. Повторіть операцію з рештою банками акумулятора. Якщо надалі мають намір експлуатувати акумулятор, пророблені отвори в корпусі батареї треба запаяти кислотостойкой пластмасою.
3
Наступне, що потрібно зробити, це промити нутрощі банок дистильованою водою (просто водою, якщо батарея під остаточний розбір), між пластинами залишається електроліт, який надалі може зіграти злий жарт. Подальші дії передбачають розбір батареї без подальшого відновлення. Болгаркою або лобзиком по металу по периметру батареї відпилюємо кришку від корпуса батареї. Якщо потягнути за відпиляну кришку, утримуючи при цьому корпус батареї, і разом з кришкою розпакуються пластини акумулятора або кришка вільно зійде з вивідних клем, то такий акумулятор від початку не був розрахований на тривалу роботу.
4
Але вам від цього тільки простіше, не доведеться збивати кришку з нутрощів акумулятора і розламувати поперечки між банками батареї. В іншому випадку беремо зубило та молоток і розколюємо поперечки, вставивши зубило в розпил між кришкою і корпусом. Потім молотком почерговими ударами по вивідним клем, утримуючи кришку на вазі, збиваємо її. При необхідності клеми можна нагріти паяльником або газовим пальником, в крайньому випадку, розпилюємо кришку болгаркою. Тепер все вміст акумулятора в вашому розпорядженні.
Зверніть увагу
Роботи проводите в добре провітрюваному приміщенні, пари електроліту отруйні і вибухонебезпечні.
Корисна порада
До початку робіт підготуйте заздалегідь місце, інвентар та ємність з широким горлом під електроліт - краще скляну банку і металевий таз для подальшого розбирання внутренностей.Для запаювання просвердлених отворів краще використовувати пробки від іншого акумулятора, але про всяк випадок перевірте їх на реакцію з электролитом.Перезаправленный акумулятор навряд чи пропрацює довго, від сили місяць-два. Його первісну працездатність вже не повернути, не тіште себе надією, купите новий, адже відновлений може підвести в самий відповідальний момент.