Як варити рис на молоці. рис шліфований підходить для молочної каші.

Молочна рисова каша - це відмінний ситний сніданок не тільки для дитини, але і для всієї родини. В процесі приготування рисової молочної каші необхідно враховувати деякі нюанси, про які мова піде далі.
Вам знадобиться
    • Рис і молоко в пропорції 1/4
    • цукор і сіль за смаком. При подачі на стіл зазвичай додають вершкове масло.
Інструкція
1
Для видалення надлишкового крохмалю ретельно промийте рис. Припустимо також замочити рис у воді на ніч.
2
Ретельно промитий рис засипте в киплячу підсолену воду і, ретельно помішуючи, варіть протягом 8-10 хвилин. Одночасно необхідно поставити кип'ятитися молоко.
3
Полуотваренний рис відіжміть (або ж просто відкиньте на друшляк), а потім засипте в кипляче молоко. Варіть кашу протягом 15-20 хвилин на невеликому вогні, безупинно помішуючи. Коли рис повністю звариться, додайте цукор за смаком.
4
Готовою молочної рисової каші дайте настоятися під кришкою протягом 10-20 хвилин. При подачі на стіл можна додати вершкове масло, варення, свіжі ягоди або фрукти, мед.
Зверніть увагу
Не забувайте постійно перемішувати кашу в процесі приготування - це допоможе уникнути прігоранія.Для приготування молочної рисової каші краще вибирати шліфований рис з круглими зернамі.Для варіння каші оптимально підходять каструлі з нержавіючої сталі.
Корисна порада
Чим довше ви будете вимочувати рис перед варінням, тим більше розсипчастою вийде каша.Еслі після приготування витримати кашу на паровій бані, вона придбає додатковий смак.