Як записати образ на дискету.

Образом дискети називається файл, що зберігає інформацію про вміст всіх доріжок гнучкого диска. Зазвичай такий файл має розширення IMG. Спосіб його перенесення на справжню дискету залежить від операційної системи.
Інструкція
1
Перед перенесенням способу на справжню дискету переконайтеся в тому, що файл має об'єм в 1474560 байт, якщо він призначений для запису на 3,5-дюймовий гнучкий диск високої щільності. Образи для запису на дискети інших розмірів і інший щільності можуть відрізнятися за обсягом. Зверніть увагу на те, що в упакованому вигляді образ може мати значно менший обсяг, ніж в розпакованому. Пов'язано це з тим, що інформацією може бути зайнято не всі простір дискети.
2
Приготуйте гнучкий магнітний диск, у якого немає жодного збійного сектора. Встановіть його в дисковод комп'ютера, попередньо знявши з нього захист від запису, якщо така у нього є.
3
Якщо ви користуєтеся операційною системою Linux, скористайтеся командою dd if = образ.img of =/dev/fd0В випадку, якщо дискета замість дисковода A: встановлена в дисковод B :, змінюйте цю команду так: dd if = образ.img of =/dev/fd1Еслі при записі виникнуть помилки, спробуйте повторити її. У разі повторної невдачі замініть дискету.
4
В операційній системі DOS або Windows до версії 98 включно використовуйте утиліту rawrite. Вона в комплект поставки цих ОС не входить (виключення - FreeDOS), і її необхідно попередньо завантажити, наприклад, з наступної сторінки: http://dos.org.ru/software/RaWrite/Ету утиліту запустіть без будь-яких параметрів. На перший її запит введіть повний шлях до файлу образу. На другий же запит введіть ім'я дисковода (a: або b :). Дочекайтеся закінчення перезапису, а в разі її невдалого завершення поступите так, як описано в попередньому кроці.
5
Якщо ви користуєтеся версією операційної системи Windows, відмінної від 95 або 98, використовуйте утиліту RawWrite (з двома буквами "w"): http://www.chrysocome.net/rawwriteОна має графічний інтерфейс. Запустивши програму, вручну виберіть дисковод і образ, налаштуйте додаткові параметри, після чого приступите до запису.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lnZK7EDohTM