Як встановити автосигналізацію.

Все автомобілісти мріють про максимальний захист від викрадення для своєї "ластівки". В цьому випадку складно довірити установку охоронної системи сумнівному автосервісу, а великі дилерські центри оголошують за установку завищені ціни. Якщо у вас є базові знання пристрою автомобіля і електрики, нескладну сигналізацію можна поставити самому.
Вам знадобиться
  • Дрель
  • Отвертка
  • Бокорезы
  • Тестер
  • Изолента
Інструкція
1
Встановіть світлодіод на видному місці у скла на торпедо.
2
Для блоку сигналізації знайдіть під торпедо зручне і приховане місце. Чим далі ви заховаєте блок сигналізації, тим менше шансів, що його знайдуть і відключать.
3
Тестером знайдіть дроти, що йдуть до поворотникам, запаленню, + 12V, кінцевик дверей (кнопкам відкривання і закривання дверей), центральному замку. Якщо центральний замок в машині не передбачений, то зніміть обшивку дверей і встановіть електропривод. Підключіть його до блоку сигналізації по інструкції. Електропривода можна встановити на всі чотири двері.
4
Провід кінцевиків і поворотников знаходяться в джгуті в порозі, провідному до багажника. Якщо в машині відсутні концевики капота і багажника, встановіть їх додатково.
5
Встановіть під капотом в сухому дальньому кутку сирену. Прісверліте її, замкніть чорний провід на масу, а червоний підключіть до блоку сигналізації. Все місця з'єднань проводів або замотують чорної ізолентою, або припаюють.
6
Основну безпеку автомобілю забезпечують блокування - стартера, запалювання або бензонасоса. Для блокування треба знайти дріт, ведучий, припустимо, на запалювання. Провід розкушують, «врізають» в нього провід від блоку. Колір проводу блокування вказано в інструкції обраної вами сигналізації.
7
В комплекті сигналізації йде кнопка Valet, за допомогою якої програмується або відключається сигналізація. Кнопку необхідно встановити в потаємному, але доступному особисто для вас місці. Вона використовується, якщо сигналізація зламалася, ви хочете внести зміни в налаштування сигналізації або взагалі відключити її, залишивши тільки роботу центрального замка. Все настройки кнопкою Valet робляться по інструкції обраної вами моделі сигналізації.
8
Після установки кнопки Valet можна приступити до програмування функцій сигналізації. Ви можете запрограмувати тільки необхідні вам функції або розширити стандартні можливості охоронної системи. Все програмування робиться строго по інструкції до даної моделі сигналізації.
Перше питання, яке постає перед автовласником після придбання машини ВАЗ або навіть будь-який інший - це забезпечення протиугінних заходів. І якщо з покупкою автосигналізації проблем, як правило, не виникає, то з її установкою іноді виникають певні складності.
Вам знадобиться
  • Автосигналізація - 1 комплект.
Інструкція
1
Після вашого звернення за допомогою по установці автосигналізації на ваш новенький ВАЗ в спеціалізований сервіс, фахівці з електронної частини із задоволенням допоможуть вам здійснити роботу за певну суму грошей, яка часом перевищує вартість електронного комплекту безпеки .
2
Тим же, хто кілька обмежений у коштах, залишається один вихід - встановлювати протиугінну систему самостійно. І в цьому є своя перевага. Справа в тому, що сервісні фахівці роблять установку устаткування в автомобілях за стандартною схемою. Отже, у разі посягання на приватну власність, для кримінальних елементів не буде секрету в тому, де саме в машині розміщені блоки автосигналізації. В даному випадку їх пошук з метою відключення сигналізації істотно полегшиться.
3
Звичайний комплект протиугінної системи з подачею тривожного сигналу складається з таких компонентів: - системний блок, - шестітональная сирена, - датчик удару, - реле відключення стартера, - примусовий вимикач електронного блоку типу "Валет".
4
Монтаж обладнання краще поєднати з роботами по поліпшенню звукоізоляції салону машини, коли потрібно демонтаж передньої панелі.
5
Починати необхідно з підготовки електропроводки. Нарізка проводів потрібної довжини, а також оснащення кінців проводів необхідними клемами і роз'ємами (дивитись інструкцію до автосигналізації) - ось перше, що потрібно зробити.
6
Припустимо, що всі операції підготовчого етапу виконані. Далі продовжується розміщення в певних місцях і монтаж компонентів системи.
7
Першим встановлюється і закріплюється саморізами електронний блок керування сигналізацією. Після нього монтується реле відключення стартера, вимикач «валет» і датчик удару, який повинен закріплюватися на жорсткому підставі, яка виключає гасіння амплітуди коливань.
8
Потім під капотом встановлюється тривожний рупор, після чого проводиться з'єднання всіх елементів по схемі (дивитися в інструкції), в числі яких повинні бути: замки капота і кришки багажника, а також захищаються механізми відкривання всіх дверей (без винятку).
9
Електрична схема з'єднань розписана найдокладнішим чином в будь-якої документації, що супроводжує комплект системи безпеки. Розібратися з нею досить легко.
Корисна порада
В результаті проведених робіт автомобіль буде оснащений не стандартної, а ексклюзивної, користувальницької схемою розміщення блоків електронної протиугінної системи.