Як поливати газон.

Коли дощі і грунтові води не можуть забезпечити водою ваш газон ви повинні його поливати. Волога - це необхідна умова для розвитку газон вих трав. Якщо на глибині 10 см ґрунт сухий, пора поливати газон .
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - дождеватель;
  • - газонокосарка;
  • - викрутка;
  • - прилад для вимірювання вологості ґрунту.
Інструкція
1
Чи не поливайте газон , коли яскраво світить сонце. Крапельки води на рослинах діятимуть як лінзи і викличуть опіки. Найкращий час для поливу газон а - це ранній ранок. До полудня трава встигне обсохнути. При поливі ввечері існує небезпека того, що газон не встигне висохнути і підвищиться ризик появи грибкового захворювання.
2
Частота поливу і кількість води, яка необхідна газон у залежить від клімату, сорти трави та грунту. У разі відсутності дощу поливайте щотижня, а при жаркій погоді - кожні 3-4 дні.
3
Поливайте так, щоб не утворювалися калюжі. Достатність вологи для газон а перевіряйте викруткою. Для цього застроміть її в грунт на глибину 15 см. Якщо поглиблення заповнене вологою, то ви полили занадто рясно.
4
Скористайтеся спеціальним приладом для вимірювання вологості. Застроміть його в землю і засічіть свідчення. Чи не поливайте газон при температурі нижче десяти градусів.
5
Для невеликих газон ов використовуйте дождеватель. Щоб визначити час тривалості поливу, приготуйте ємності глибиною 2,5 см. Розташуйте їх навколо дождевателя на різній відстані. Засічіть час, за який ємності наповняться водою. Протягом отриманого часу поливайте щоразу газон . Місця, які мають ухил, поливайте повторно, так як вода з них стікає вниз.
6
Для того щоб запобігти пересихання газон а необхідно раз на рік вичісувати його. Мох і суха трава перешкоджають надходженню води до коренів. Газонокосарку встановлюйте для більш високого скошування. Висока трава сповільнить процес випаровування вологи.
7
Проводите спеціальним пристосуванням щельованіє дернини. У посушливий період часу скошену траву залишайте на газон е, що дозволить зменшити випаровування вологи з грунту.
Корисна порада
Для зручності встановіть автоматичну систему поливу газону.