Як встановити звукознімач на гітару. звукознімач Як встановити.

Існує два типи звукознімачів, які встановлюються на акустичні гітари. Перший тип - магнітоелектричні, другий - пьезокерамические. Установка кожного з них має свої особливості.
Інструкція
1
Принцип роботи і конструкція магнітоелектричних звукознімачів аналогічні вживаним в електрогітарах датчикам. Різниця полягає в частотних характеристиках. З цієї причини звукосниматели від електрогітар на акустичних інструментах краще не використовувати. Крім того, магнітоелектричні звукознімачі повинні встановлюватися тільки на гітари з металевими струнами.
2
Якщо ви встановлюєте магнітоелектричний звукознімач , визначтеся з його конструкцією: одинарний (single) або спарений (humbacker). Перший тип конструкції являє собою одну котушку індуктивності і відрізняється більш прозорим звучанням, але в той же час наявністю невеликого фону і меншим вихідним сигналом. Тільки активні single-датчики не мають фону, де ця проблема вирішена за допомогою додаткових схем. Ціна активних звукознімачів більше в кілька разів.
3
Другий тип конструкції - humbacker - являє собою дві котушки індуктивності, за рахунок чого такі звукознімачі не мають фону. Вони відрізняються більш потужним звуковим сигналом і густим і щільним звуком.
4
Як правило, магнітоелектричні звукознімачі встановлюються в отвір на верхній деці, яке також називається розеткою. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних розпірок, які утримують звукознімач в деці гітари.
5
Другий тип звукознімачів - пьезокерамические. За рахунок пьезокристалла здійснюється перетворення механічного коливання в електросигнал. Існує два види таких звукознімачів: знімні («таблетки») і стаціонарні.
6
Установка знімного звукоснимателя здійснюється за допомогою спеціальної липучки. Він може бути встановлений як на інструмент зовні, так і всередині через отвір в деці (розетку). Вибрати найбільш відповідний вам варіант. Більш насиченим звук вийде при установці звукоснимателя всередині гітари.
7
Установка стаціонарного пьезокерамического звукоснимателя здійснюється під нижній поріжок гітари. Процедура вимагає досвіду, тому при його відсутності, краще довірити установку професіоналу.