Як почистити шкіряний гаманець. Як відновити шкіру гаманця.

Вироби зі шкіри вимагають певного догляду. Для того щоб шкіряний гаманець довго зберігав колір і форму, необхідно правильно за ним доглядати. Існують певні тонкощі, знання яких допоможуть продовжити життя коханим шкіряним аксесуарам.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - мило;
  • - нашатирний спирт;
  • - м'яка ганчірка;
  • - вовняна тканина.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно почистити шкіряний гаманець , повністю спорожните його і протягом доби потримайте в сухому приміщенні при температурі 25-30 градусів. Дана міра допоможе уникнути усадки шкіри і появи зморшок.
2
Пам'ятайте, що шкіра дуже чутлива до коливань температури, воді, механічного впливу і органічних розчинників. У зв'язку з цим, чистити її рекомендується при температурі 30 градусів, а сушити - при 50 градусах.
3
Перш ніж чистити гаманець цілком, огляньте його. Якщо є плями, видаліть їх в першу чергу, щоб на аксесуарі не залишилося кіл і розлучень. Плями від чорнила і кулькових ручок видаліть чистим спиртом або спиртом, з додаванням кількох крапель оцту, побутової жир або масло змийте бензином. Моторне або машинне масла виведіть перхлоретиленом. Видаляйте плями м'якої бавовняною тканиною або тканиною для чищення скла.
4
Підготуйте мило і нашатирний спирт. На 100 мл води вам знадобиться 10 г мила і 1 столова ложка нашатирного спирту. У теплу воду (55-60 градусів) натріть мило, ретельно перемішайте і додайте нашатирний спирт. Візьміть ватний тампон, змочіть в розчині і протріть гаманець . Потім висушіть його бавовняною тканиною і протріть до блиску ганчіркою, змоченою в касторовій олії, вазеліні або гліцерині. Даний вид чистки підійде для будь-якого кольору шкіри.
5
Повернути блиск і додати пружність шкірі можна за допомогою кави. Потрібно промолоти зерна і зволожити їх водою. Візьміть ганчірку, змочіть в кавовій гущі і протріть гаманець . Потім зніміть залишки кави сухою тканиною і натріть гаманець гліцерином або касторовою олією. Однак цей спосіб не походить для аксесуарів зі світлих кольорів.
6
Якщо ваш гаманець з нубуку, почистіть його розчином з мила і нашатирного спирту. Потім протріть водним розчином оцту і лимонної кислоти. В 1 л води додайте 1 чайну ложку оцту і 1 чайну ложку лимонної кислоти.
7
Лакову шкіру регулярно протирайте сухою м'якою тканиною. Якщо ваш гаманець зроблений зі шкіри, що імітує шкіру змії або крокодила, чистите його вовняною тканиною. Вологе чищення проводьте якомога рідше і дуже обережно, щоб шкіра не промокла наскрізь.