Як прив'язувати карабін.

Карабін представляє собою скобу з пружинною засувкою. Він є швидкодіючим з'єднувальним ланкою між двома предметами, у яких наявні петлі. Сфери застосування карабінів - альпінізм, парашутний спорт, дельтапланеризм і інші види діяльності, де необхідна страховка.
Інструкція
1
Карабін и використовуються як блоків, що з'єднують мотузки з скельними гаками, для чого розроблені спеціальні карабінні вузли. Щоб зав'язати вузол «багнет», візьміть робочий кінець мотузки і обнесіть його навколо дерева або рельєфного виступу.
2
Далі пронесіть його поверх корінного кінця з наступним огибанием і протягування в утворену петлю. Зробіть 2-3 шлага, після чого закріпіть робочий кінець на корінному. При навантаженні на корінний кінець вузол не буде затягуватися, що дасть вам можливість надалі розв'язати його навіть при навантаженні на корінний кінець.
3
До карабіна вузлам відноситься вузол Бахмана. Довгою стороною карабіна прикладаєте до основної мотузці і простегивать репшнур в карабін. Потім вдвічі складіть його і 2-3 рази обмотайте навколо головної мотузки і більшої сторони карабіна. З кожним новим витком простегивать репшнур через карабін. В результаті репшнур під впливом навантаження притискає карабін до мотузки, і його переміщення стає неможливим.
4
Якщо хочете перемістити вузол уздовж мотузки, то зніміть навантаження з вузла і рухайте карабін в потрібному вам напрямку. Такий вузол легше послабити навіть після значних навантажень.
5
У рятувальній практиці широко використовується вузол (петля) Гарда, коли виникає необхідність протравить мотузку в одну сторону з швидкою блокуванням і можливістю зробити все це в зворотному напрямку. В приготовану мотузяну петлю встегіваете два карабіни засувками до рятівнику. Просмикуєте крізь карабіни мотузку, її робочим кінцем охоплюєте карабіни і паралельно початкового ходу мотузки просмикуєте кінець в перший від себе карабін. Потім накидаються корінний кінець, що знаходиться всередині карабінів, на ходової. В результаті ви можете вільно протравливать мотузку за ходовий кінець. Вузол (петля) Гарда дуже ефективний при верхній страховці.
Успішна пристрілка карабіна залежить від знань і досвіду. Майстер може все зробити за одним патроном і рядом пристосувань. Але щоб досягти майстерності, потрібно мати серйозні теоретичні знання зброї, оптичного спорядження, балістики. Перші навички приходять після першої спроби.
Інструкція
1
Виберіть відповідні боєприпаси для пристрілки карабіна . Використовуйте тільки такі патрони, якими збираєтеся полювати. Адже патрони від різних виробників, з іншим вагою або формою кулі можуть летіти за різною траєкторії. Тому рекомендується придбати кілька пачок однієї партії на весь сезон.
2
Встановіть оптичний приціл надійно і без люфтів, бо не вийде купчастим стабільної стрельби.Отрегуліруйте фіксуючий гвинт таким чином, щоб при установці по санчатах приціл просувався щільно. При цьому фіксуючий важіль повинен закриватися з певним зусиллям.
3
Якщо приціл влаштований окремо від кронштейна, то спочатку встановіть кронштейн на карабін. Подгоните приціл під себе, прикинувши, на якій відстані від ока перебуватиме приціл. Злегка підтягніть вінти.Установіте трубку прицілу, трохи притягаючи хомутами. Простежте: може, ствол з прицілом мають різне спрямування.
4
Далі регулюйте положення прицілу так, щоб центр прицілу максимально "дивився" на центр мішені.Стрелять спочатку можна пробуйте з 50 метрів. Якщо вдалося потрапити, то робіть поправки і відходите далі.
5
Якщо приціл, який ви ставите - імпортний, то моховічок вертикальних поправок перебувати повинен на нулі. На більшості вітчизняних карабіна х доводиться підкладати пластинки під трубку прицілу з боків стійок кронштейна або наперед і назад.
6
Підкладіть пластинки так, щоб ствол і центр прицілу сходилися в одній точці. Якщо вийшло, то затягніть надійно гвинти і стріляйте в мішень з відстані 100 метрів.
7
У висновку виконайте точну пристрілювання. Стріляти краще в положенні лежачи, маючи хороший упор. Так ви встановите приціл, упор, спуск.
8
Продовжуючи пристрілювання, стріляйте серію з 4-х пострілів, щоб визначити середню точку влучення при дистанції 100 метрів. Для контролю зробіть ще серію. Кулі другої серії повинні лягти туди ж куди і першою.
9
Добийтеся, щоб точка прицілювання збігалася з середньою точкою попаданія.Теперь обнуліть маховички.