Як розташувати всі на робочому місці. Як розташувати робоче місце.

Від того, як організовано робоче місце, залежить багато чого: комфорт, продуктивність і навіть емоційну рівновагу. Дане твердження в рівній мірі відноситься як до меблів і устаткування, так і до організації «Робочого столу» на комп'ютері.
Інструкція
1
Визначте, чим найчастіше ви користуєтеся: принтером, сканером, планшетом, телефоном - і розрахуйте простір, необхідне для цього обладнання. Клавіатура, миша, колонки, монітор (навіть плоский) - все це теж вимагає місця, втім, як і канцелярське приладдя, якщо вони використовуються в роботі.
2
Якщо необхідно, встановіть додатково тумбочку або приставних столик. Системний блок у багатьох користувачів стоїть на підлозі - упевніться, що він не заважає сидіти за столом, не зачіпає ноги. Простору на столі з того боку, з якою розташовується миша, повинно бути більше: пам'ятайте, що миша доведеться рухати, та й передпліччя і лікоть повинні зручно лежати на столі.
3
Застосуйте принцип мінімізації витрати сил, часу і ресурсів. Якщо ви часто роздруковуєте документи, то немає сенсу ходити за кожним новим документом в іншу частину приміщення - на це витрачається час. Те ж саме відноситься і до сканера. Крім того, якщо у вас є сканер і принтер, потреба в ксероксі автоматично відпадає. Єдине, переконайтеся, що ці два види обладнання знаходяться в безпосередній близькості один від одного і від вас.
4
При організації «Робочого столу» комп'ютера використовуйте той же принцип. Видаліть всі непотрібні ярлики. Оптимальним чином використовуйте панель задач (область у нижнього краю екрану). Ярлики запуску часто використовуваних додатків розмістіть на панелі швидкого запуску (область, розташована правіше кнопки «Пуск»). Щоб розмістити значок програми на панелі швидкого запуску, виділіть його і, утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть на панель.
5
Частина додатків і утиліт, часто використовуваних в роботі, помістіть в папку автозавантаження. Для цього помістіть ярлик файлу запуску в папку за адресою: С: (або інший диск з системою)/Documents and Settings/папка Адміністратора (або користувача)/Головне меню/Програми/Автозавантаження. Помістіть на «Робочий стіл» ярлики папок, які часто відкриваєте. Для цього в директорії, в якій знаходиться папка, клікніть по її значку правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Відправити», в підміню - «Робочий стіл (Створити ярлик)».
Все, що впливає на нашу продуктивність праці, на наш настрій, знаходиться під пильною увагою роботодавців і нас самих. Правильна організація нашого робочого місця значно зменшує час, витрачений на виконання роботи. Розташувати всі на робочому столі правильно, не менш важливо, для успішного виконання ваших обов'язків.
Інструкція
1
Приступаючи до оформлення свого робочого столу, подумайте про те, яке враження справите на ваших колег і відвідувачів.
2
Робочого простору на столі має бути достатньо, щоб ви відчували себе комфортно. Для цього відразу позбудьтеся від непотрібних предметів і різноманітних дрібничок. Речі особистого характеру не забороняються, наприклад невелике фото вашої родини. Буде певний позитив на весь робочий день.
3
В основному, на вашому столі має бути, тільки те, що вам постійно потрібно для работи.Те предмети, якими ви користуєтеся рідко, приберіть в ящик вашого столу. Під документи можете використовувати вертикальну підставку.
4
Розташуйте в центрі столу комп'ютер, праворуч мишка. Далі слідують місця для ручки, блокнота, телефону, довідкових видань. Зліва - настільна лампа.
5
Висувні ящики столу використовуйте для зберігання різних канцелярського приладдя та бумагі.Необходімие робочі документи повинні бути під рукою. Решта приберіть в ящики.
6
Розташувати все на робочому столі вам вдалося, тепер залишилося найголовніше - підтримувати отриманий порядок. Для цього час від часу робіть невеликі перерви, щоб розкласти ваші папери в певному раніше порядку.
7
Намагайтеся завжди прибирати предмети на свої місця, а документи в папки. Набагато комфортніше працювати, коли ваш стіл не завалений купою паперів. Всього лише одного погляду на робочий стіл досить, щоб скласти думку про працівника.