Як зробити вагон з паперу. Як зробити вагончик з фотографіями дитячими.

Використовуючи лише папір і картон, можна побудувати цілком правдоподібну стендову модель вагона . При бажанні зовнішній вигляд справжнього вагона може бути переданий в макеті до найдрібніших деталей. Можна навіть зробити його салон світиться.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті детальні фотографії зовнішнього вигляду та інтер'єру вагона цікавить вас типу.
2
Елементи інтер'єру вагона - лавки, віконні рами, світильники - виготовте заздалегідь. Склейте їх з тонкої паперу і розфарбуйте. Всередину світильників заздалегідь встановіть білі світлодіоди і виведіть назовні тонкі й довгі провідники. Дайте клею висохнути. Поручні зробіть з трубочок для коктейлів.
3
Виготовте з щільного картону кузов вагона . Також розфарбуйте його зсередини і зовні. Дах поки не робіть. Виріжте в кузові вікна, заклейте їх зсередини плівкою, вирізаної з пластикової пляшки. Потім зсередини і зовні приклейте виготовлені заздалегідь віконні рами. Розставте в кузові лавки і поручні і закріпіть їх клеєм.
4
При бажанні виріжте і розфарбуйте фігурки пасажирів. Одні з них хай стоять в салоні, тримаючись за поручні, а інші - сидять на лавках. Ці фігурки також приклейте.
5
Виготовте з щільного картону дах. Розфарбуйте її. З внутрішньої сторони приклейте світильники. Проводи від них проведіть по внутрішній стінці салону вниз до отвору, проробленому в його підлозі. Заклейте дроти смужкою паперу, яку окрасьте в той же колір, що і стіни. Залиште невеликий запас довжини проводів, щоб дах можна було знімати. Зробіть на ній з внутрішньої сторони бортик, щоб, будучи одягненою на вагон, дах не порушувався.
6
Пантограф вагона зробіть з канцелярської скріпки, як коліс використовуйте пофарбовані відповідним чином кришки від пляшок, а в якості осей - трубочки від авторучок. Все це приклейте.
7
Підставку для вагона зробіть з оргскла. На ній також розташуйте батарейку (або гніздо для підключення блоку живлення), тумблер і резистори для світлодіодів. Підключіть все це. Приклейте колеса до підставки.
8
З того ж оргскла зробіть для макета знімний прозорий кожух. Щоб саморобка прослужила довго, не знімайте його без потреби.