Як зробити хорошу аватарку. пози на аву тільки особою.

Для того щоб створити хорошу аватарку , потрібно подумати, як ви хочете бути представленим на картинці. За правилами гарного тону, використовують фотографії, які зображують ваше улюблене заняття або просто фото з милою посмішкою. Гарна аватарка - це схвалення зображення з боку ваших друзів і знайомих.
Інструкція
1
Поставте на веб-сторінку картинку, яка буде відповідати вашій сутності. І не треба використовувати будь-якої текст. Ваше зображення повинно бути зрозуміло без слів. Можна поставити на аву саме свою фотографію. Виберіть місце для зйомок з красивим пейзажем і сфотографуйте на професійну камеру. Бажано, щоб вас сфотографував інша людина, а не ви самі.
2
Одягніть гарний одяг, але не вульгарну. Зробіть привабливу позу для знімка. На фото має бути все гармонійно. Сильно не захоплюйтеся фотошопом. Дивлячись на фотку, люди повинні бачити ваші очі й обличчя. Чим натуральніше у вас міміка, тим краще. Красиві аватарки виглядають дуже природно. Роблячи обробку в фотошопі, досить прибрати ефект червоних очей і обрізати, що не потрібно. Можна звернутися в фотостудію, там вам зроблять професійний знімок.
3
Визначтеся з масштабом аватара. Багато сайтів самостійно стискають малюнок, але краще зробити це самому. Можна скористатися спеціальними програмами з ретушування дефектів обличчя і шкіри, які є в інтернеті. Скачайте одну з них. Наприклад, Makeup Guide Lite 1.0. За допомогою цієї програми ви можете робити макіяж відразу на фотографії. Приміром, нафарбувати губи і нанести пудру і тіні, підвести очі і навіть змінити їх колір прямо на зображенні. Зробіть тоненьку рамочку, якщо бажаєте.
4
Завантажте фото на потрібний сайт. Подивіться, як виглядає аватарка на своєму місці. Якщо вас щось не влаштовує, то це краще виправити. Створіть анімований аватар за допомогою програми Video to GIF Converter. Для цього достатньо мати фільм або відеоролик, щоб зробити зображення з певних моментів відеофільму. Але не робіть кадрів дуже багато, щоб не вийшло надмірно велика в розмірах відео.
Зробити аватарку для форуму/сайту/блогу не дуже складно. Для створення оной існує маса варіантів. Зробити аватар можна за допомогою збереження зображення (знімок екрана) або графічного редактора.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб створити аватарку - це «сфотографувати» екран. Приміром, момент з фільму або гри. Для того щоб створити подібне зображення, достатньо в потрібний момент натиснути на клавішу Print Screen або Prt Scr SysRq (зазвичай на клавіатурі таку назву). Після чого зображення автоматично потрапляє в буфер обміну. Щоб дістати його звідти, потрібно зайти в будь переглядач зображень (наприклад, IrfanView), або графічний редактор (Paint або Photoshop), або навіть Word. Після чого потрібно натиснути «вставити» і зберегти в потрібному форматі.
2
Створити свою оригінальну аватарку можна за допомогою професійного графічного редактора Adobe Photoshop. Незважаючи на те, що редактор володіє безліччю можливостей виключно для тонких знавців, він також цілком піддається і новачкам. Програма має масу стилів, шрифтів, тонів і т.д. Якщо в стандартному вигляді їх буде для вас недостатньо, то завжди можна скачати безліч додаткових варіантів з сайтів присвячених даній тематиці. Також для новачків можна крім красивих зображень, але лише з фоном і написом, навчитися в інтернеті більш серйозним урокам. Сайтів з уроками, навчальні різних хитрощів програми досить багато (наприклад, http://photoshop.demiart.ru/).
3
Також досить популярно зображення-анімація. Створити подібне зображення можна за допомогою простенької програми Easy GIF Animator Pro. Програма спочатку має кілька стандартних варіантів анімації для одного зображення. Тому перш ніж створювати свою анімацію по кадрам в окремо, можна перевірити можливі варіанти програми. Але якщо стандартні варіанти анімації не влаштовують, то є можливість з декількох зображень створити будь-яку, з тонким налаштуванням (час, якість і т.д.)