Як відкрити багажник.

Багажник є практично в кожному автомобілі, і в більшості випадків відкрити його можна або з пульта сигналізації, або за допомогою спеціального ключа, що вставляється в замок багажника. При звичайних обставинах у автомобілістів зазвичай не виникає проблем з відкриванням багажного відсіку - система працює надійно і без збоїв.

Але іноді виникають форс-мажорні ситуації, при яких відкрити багажник звичайним способом не представляється можливим. Наприклад, може відмовити акумулятор, або ж замок в багажнику виходить з ладу (причому це може відбутися безпосередньо на дорозі, коли немає можливості звернутися в автосервіс або хоча б загнати автомобіль в гараж). В цьому випадку власникам автомобіля часто доводиться йти на крайні заходи тільки для того, щоб хоч якось відкрити багажник.

  1. Наприклад, якщо ви випадково неправильно відрегулювали замок багажника, і він не відкривається за допомогою ключа або брелка сигналізації, можна спробувати вирішити проблему за допомогою найпростіших підручних засобів. Для цього необхідно опустити спинку заднього сидіння, взяти довгу палицю або рукоятку і примотати до неї велику міцну викрутку. Зафіксувати викрутку на ціпку можна за допомогою зазвичай ізоляційної стрічки, моток якої майже завжди можна знайти в бардачку практично будь-якого автомобіля. Тепер необхідно всю цю конструкцію просунути з салону всередину багажника і натиснути викруткою на важіль відкриття багажника. Знайти його нескладно - у верхній частині замку є невеликий проріз, в який необхідно проштовхнути викрутку і натиснути на неї посильніше - багажник в більшості випадків легко відкриється практично відразу.
  2. Якщо замок в багажнику справний, але погано піддається, можна скористатися проникаючої мастилом (наприклад, WD40), яка продається практично в кожному автомагазині. Мастило необхідно впорснути в отвір замка через спеціальну насадку, яка продається в комплекті з флаконом. Переконавшись, що мастило потрапила в замок, необхідно почекати 5-10 хвилин, після чого можна спробувати відкрити замок за допомогою ключа. Швидше за все, він не піддасться відразу, тому будьте готові до того, що хвилин п'ять доведеться попітніти. Але рано чи пізно ваші зусилля увінчаються успіхом, і багажник відкриється.
  3. Самий дорогий і вимагає великої кількості часу спосіб полягає в демонтажі заднього скла. Цей спосіб використовується в тих випадках, коли у вас немає іншої можливості проникнути в салон автомобіля і відкрити багажник зсередини. Спосіб увазі витяг ущільнювача і подальший демонтаж заднього скла автомобіля.