Як збільшити дальність wi-fi. параболічний рефлектор для антени wi-fi.

Діяльність передачі даних по каналу WiFi залежить від безлічі причин. У ряді випадків виникає необхідність передавати дані на значні відстані. Зробити це можна різними способами.
Інструкція
1
Ні в якому разі не збільшуйте потужність передавача в пристрої WiFi понад 100 мВт (0,1 Вт) - такий спосіб збільшення дальності зв'язку незаконний. Також ніколи не використовуйте жоден з описаних нижче способів для підключення до мереж (навіть відкритим) без дозволу їх власників. Підключатися навіть до безкоштовних мережам, розташованим в кафе, готелях, тощо, перебуваючи за їх межами, в більшості країн світу забороняється.
2
Пам'ятайте, що на дальність зв'язку між пристроями стандарту WiFi дуже сильно впливають всякого роду перепони. Електропровідних перепона здатна перервати зв'язок повністю, а діелектрична - значно послабити сигнал. Якщо є можливість провести перестановку, приберіть зі шляху сигналу зайві перешкоди. У разі, якщо зв'язок ведеться між двома кабінетами, між якими розташовано ще кілька інших кабінетів, обидва пристрої виведіть в коридор, де між ними не буде знаходитися нічого. При зв'язку ж між двома будівлями, розташованими один навпроти одного, в обох з них розташуйте пристрої поблизу вікон.
3
Іноді абонентське обладнання стандарту WiFi буває вбудованим в ноутбук або нетбук. В цьому випадку відключіть його, а взамін придбайте зовнішній пристрій. Підключіть його до комп'ютера не напряму, а через спеціальний USB-подовжувач, а потім розташуйте в місці, де умови прийому краще.
4
Далеко не всі сучасні WiFi-пристрої обладнані роз'ємами для підключення зовнішньої антени. Але якщо таке гніздо є, обов'язково скористайтеся ним. Антена підійде не всяка, а тільки спеціально розрахована на частотний діапазон, в якому працюють WiFi-адаптери. Можна використовувати, зокрема, саморобну антену типу Cantenna.
5
Замість антени можна використовувати параболічний відбивач, у фокусі якого вміщено сам пристрій, підключений до комп'ютера кабелем. В якості відбивача підійде навіть металевий тазик. Така конструкція називається WokFi. Краще всього, якщо антенами або подібними відбивачами будуть обладнані адаптери з обох сторін лінії зв'язку.