Як встановити сигналізацію з автозапуском. Як на простій сигналізації поставити автозапуск.

Дистанційний запуск двигуна автомобіля з пульта сигналізації - незамінна опція взимку. Вона дозволяє прогріти двигун до потрібно температури і сідати в уже теплий салон. У сильні морози (нижче 20С) при слабкому акумуляторі завести машину дистанційно не вийде. Можна запрограмувати погодинної таймер, який буде заводити машину через певний час самостійно. Це дозволить підтримувати необхідну температуру двигуна всю ніч, щоб вранці завестися без проблем.
Вам знадобиться
  • Дрель
  • Отвертка
  • Бокорезы
  • Изолента
  • Тестер або прозвонка
Інструкція
1
Основні дроти автозапуску підключаються на замку запалювання - провід стратера (12V), запалювання 1, запалювання 2, провід АСС (у першому положенні ключа з'являється 12V).
2
Якщо автомобіль забезпечений штатним іммобілайзером, то до сигналізації потрібно докупити модуль іммобілайзера ("обхідник"). В модуль вкладається один з ключів запалювання. Під час дистанційного запуску двигуна з цього ключа зчитується інформація і передається на замок запалювання.
3
До сигналізації з автозапуском необхідно підключити провід контролю запуску двигуна. Він підключається на датчик масла, генератор або тахометр.
4
Запрограмуйте блок сигналізації згідно інструкції даної моделі. Основні позиції для програмування: вибір контролю запуску двигуна, час роботи двигуна, АКПП або МКПП.
5
Від блоку підключіть провід, що йде на гальмо або "ручник". Він потрібен для екстреного глушіння автомобіля або скидання інформації по запуску двигуна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5zFe3tbqmiY
Корисна порада
Найпопулярніші сигналізації з автозапуском: StarLine C9, B9, B9 dialog; Tamagawk 9020, 9030; Bruin1000.