Як вибрати гарне авто.

Хороший автомобіль - це автомобіль , що задовольняє свого власника за зовнішнім виглядом, за функціональністю і за технічними характеристиками. Саме сукупність всіх показників, які відповідають усім запитам споживача, народжує у нього відчуття гарного автомобіля.
Інструкція
1
Щоб автомобіль радував око, виберіть колір і марку. Марка автомобіля - особиста справа кожного. Просто врахуйте, що вибираючи відомий бренд, доведеться заплатити і за його рекламу. Колірні переваги у всіх різні, але з точки зору безпеки виберіть жовтий, червоний або білий колір як найпомітніші в темний час доби. Крім того, автомобілі цих квітів менше нагріваються на сонці і влітку в салоні не так жарко. Негативні сторони світлих тонів - помітність будь-яких забруднень, навіть дуже невеликих. Доведеться ретельно стежити за чистотою авто. Однак машини темних тонів більше вигоряють на сонячному світлі і не популярні серед більшості.
2
Тип кузова виберіть у відповідності зі своїми вподобаннями і функціональним призначенням авто. У представницьких цілях імпозантніше виглядає седан. Для великої родини підійде універсал або мінівен. Для подорожей і поїздок на природу рекомендуються позашляховики. В залежності від вимог до комфорту виберіть клас авто - від середнього до представницького.
3
Вибір двигуна повинен відповідати вимогам потужності, економічності, динаміки розгону і виду палива. Маленьким машинам потрібно не більше 150 кінських сил, седанам - близько 200. Більш потужні двигуни коштують істотно дорожче, але дають хороше перевагу в швидкості і динаміці розгону. Ці показники надають впевненості при обгонах і дозволяють вигравати старти на світлофорах. Прямо протилежний потужності показник - економічність. Якщо автомобіль часто використовується і зобов'язаний економити капітал власника, зверніть увагу на дизельні мотори. Вони і економічні, і довговічні. З іншого боку, вони ж доставляють проблеми при запуску взимку, а також більш гучні.
4
Оберіть коробку передач. Механічна (ручна) коробка - класичне рішення, звичне для досвідчених водіїв. Проста, надійна і дозволяє більш точно управляти машиною. Автоматична істотно полегшує управління: з нею простіше рушати, легше їздити по місту. Недоліки: дещо більший витрата палива, складність і дорожнеча ремонту.
5
Оберіть тип приводу. Задньопривідні (класичні) автомобілі надійні і перевірені часом. Однак, на слизькій дорозі управління стає проблематичним. Передньопривідні краще поводяться на дорозі, чутче реагують на рухи керма. Повнопривідні більш прохідні і стійкі на дорозі, але і більш дорогі в ремонті та експлуатації за рахунок підвищеної витрати палива. Крім того, повнопривідні машини майже некеровані в заметі.
6
Зверніть увагу на технічне обслуговування і гарантію. Найпривабливіші гарантійні умови мають японські автомобілі - до 6 років гарантії. Саме ці автомобілі мають репутацію найбільш якісних. Європейські марки не дають таких гарантій, але й гарантійне обслуговування обходиться власнику вдвічі дешевше.
7
Важливе значення при повсякденній експлуатації має рівень оснащення машини. Сучасні авто мають все більше опцій в стандартній комплектації. Якщо стандартного оснащення мало, виберіть більш багате з великим рівнем комфорту і безпеки. За додаткове оснащення (опції) доведеться викласти додаткові суми грошей. На жаль, вітчизняні автомобілі в самій повній комплектації програють імпортним автомобілям з базовим оснащенням.