Як привітати з різдвом англійською.

Різдво - одне з найтепліших і душевних свят, яке традиційно не обходиться без подарунків. Багатьох з нас особливо радують нестандартні поздоровлення. Тому привітання з Різдвом англійською мовою стане приємною несподіванкою для ваших колег або близьких.
Інструкція
1
Яким буде привітання англійською, залежить від того, кого ви збираєтеся поздоровляти. Готуєте урочисту промову для малознайомого, але шанованої людини (наприклад, для начальства або колеги)? Або хочете здивувати поздоровленням іноземною мовою своїх близьких: членів сім'ї чи друзів? Скористайтеся інформацією, наданою в мережі інтернет. Для цього вбийте відповідний запит в рядку пошуку (поздоровлення з Різдвом англійською). Виберіть кілька представлених іноземних віршів (фраз), але перед цим обов'язково прочитайте їх переклад. В якості привітання виберіть те вірш, який, на ваш погляд, буде найбільш доречним. Наприклад, для колеги по роботі цілком підійдуть рядки: May the Love, Peace, and Joy of Christmas be yours always (Нехай любов, мир, і радість Різдва будуть з Вами завжди).
2
Якщо ви збираєтеся привітати друга, цілком підійде такий білий вірш: Sending the warmest Christmas wishesto you and your family. May God shower his choicest blessings on you and your family this Christmas! (Посилаю теплих різдвяні побажання тобі і твоїй родині. Дозволь Богу вилити свої благословення на тебе і твою сім'ю цим Різдвом !)
3
Якщо переклад англомовного поздоровлення не надана на сайті, дізнайтеся зміст рядків за допомогою словника (наприклад, електронний словник «Мультитран»), або вибирайте свій вірш серед тих, чий переклад розміщений поруч.
4
Якщо той, кого ви збираєтеся привітати з Різдвом - носій англійської мови, віддайте перевагу прозі. Кілька простих, але в той же час змістовних фраз в даному випадку будуть набагато доречніше. Для того щоб було з чого вибирати, вбийте відповідний запит в пошуковому рядку і пошукайте ті самі слова, які б ви хотіли сказати. При виборі потрібної фрази-привітання також звертайте увагу на її переклад. На жаль, веб-сайти або його не надають, або розміщують не зовсім вірну версію. У такому випадку, щоб побажати саме те, що ви хотіли і не залишитися при цьому незрозумілим, зверніться за допомогою до фахівця, який володіє англійською і знає всі соціокультурні особливості побажань та привітань на цій мові.
5
Напишіть свій вітальний текст російською і віддайте його перекладачеві (швидше за все, для цього вам треба буде заплатити). Так ви витратите частину своїх заощаджень, але перед носієм мови не "вдарити в бруд обличчям». До того ж, Різдво святкують тільки раз на рік!