Як відкрити пароль на файлі.

Відкрити пароль на архівному файлі з розширенням .zip або .rar практично неможливо. Єдиним реальним способом залишається метод bruteforce (груба сила) - механічний перебір паролів, який поділяється на кілька основних напрямків.
Інструкція
1
Використовуйте алфавітний метод підбору потрібного пароля. У цьому варіанті застосовується перестановка символів (aabc, aabd, aabe і т.д.) і використовуються всі допустимі символи. Метод може бути реалізований за умови утримання не більше восьми символів в необхідному паролі, інакше час, необхідний для завершення операції підбору прагне до нескінченності.
2
Оберіть опцію підбору за словником для спроби відкрити потрібний архів за допомогою пропозицій спеціальних словників, складених з найбільш вживаних значень паролів: password, abc, trusno1 і т.д. Метод розрахований на стандарт мислення середнього користувача і бази залучаються словників досить великі.
3
Скористайтеся можливостями платного додатка Advaced RAR Password Recovery для спрощення процесу пошуку потрібного пароля зашифрованого архіву. Додаток розпізнає всі версії зазначеного формату і оптимізована для роботи з більшістю процесорів.
4
Застосуйте платну програму Advanced ZIP Password Recоvery - аналог APPR для роботи з ZIP-архівами.
5
Використовуйте додаток Advanced Archive Password Recovery при роботі з архівними файлами, запаролений старими версіями програм-архіваторів, для відкриття без процедури підбору.
6
Оцініть фонову роботу програми Password Recovery Magic для відновлення пароля RAR-архівів.
7
Скористайтеся безкоштовною консольної утилітою cRARk, яка застосовує спеціалізований мова опису паролів і включає в себе Password Cracking Library. Утиліта має російську локалізацію, підтримує багатотомну, саморазворачівающуюся організацію зашифрованих архівів і оптимізована для використання з процесорами останніх поколінь.
Зверніть увагу
Всі вищеописані програми і дії призначені для легального відновлення втрачених паролів і не повинні використовуватися для інших цілей!
Архіви є зручним способом для зберігання великих обсягів інформації. З метою забезпечення безпеки зберігається інформації при їх створенні застосовуються паролі. При розпакуванні таких архівів для вилучення містяться в них файлів потрібно ввести пароль.
Вам знадобиться
  • - архів, закритий перелом (наприклад, за допомогою архіватора WinRAR);
  • - архіватор WinRAR;
  • - пароль до архіву або програма для підбірки паролів (наприклад, Advanced Archive Password Recovery).
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер архіватор. Натисніть правою кнопкою мишки на архів, закритий паролем. Виберіть папку, в яку ви плануєте отримати вміст архіву. З'явиться віконце з пропозицією ввести пароль для зашифрованого файлу. При наявності пароля введіть його і натисніть кнопку ОК. Час вилучення файлів з архіву визначається обсягом файлу і швидкодією комп'ютера.
2
Якщо пароля у вас немає, а архів був викачаний з інтернету, перевірте наявність пароля на сайті, з якого він був викачаний. На такому сайті також можуть перебувати інструкції з пошуку пароля.
3
Запустіть програму Advanced Archive Password Recovery (AAPR). У вікні Encrypted ZIP/RAR/ACE/ARJ-file введіть шлях до місця розташування архіву. У списку Type of attack виберіть спосіб, за допомогою якого програма буде шукати пароль до архіву. На вкладці Length встановіть максимальну і мінімальну довжину пароля.
4
При виборі методу перебору (Brut-force) вкажіть символи, використовувані для пошуку (літери, цифри або букви з цифрами) і діапазон пошуку. Крім того, вкажіть значення, з якого потрібно починати пошук пароля, а також значення, на якому програма повинна закінчити пошук.
5
При виборі методу перебору паролів, що містяться в словнику (Dictionary), можна використовувати як вбудований в програму словник (при цьому в рядку Dictionary file path буде вказано шлях до текстового файлу в папці ARCHPR), так і будь-який інший словник, який можна вибрати натисканням кнопки Select dictionary file.
Зверніть увагу
Процес підбору паролів великої довжини може зайняти досить тривалий час. Тому застосовуйте програму AAPR для підбору простих паролів, довжина яких не перевищує 8 символів.
Корисна порада
Якщо у вас на жорсткому диску є у відкритому вигляді один з файлів, що містяться в архіві з паролем, виберіть відповідний метод підбору пароля - plain text.