Як зберегти таблиці.

Збереження таблиць в офісному додатку Excel, що входить в пакет Microsoft Office, підпорядковується загальним правилам збереження документів в операційній системі Microsoft Windows і не потребують від користувача осягнення прихованих таємниць ресурсів комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Excel, що входить в пакет Microsoft Office і виберіть таблицю, що підлягає збереженню.
2
Вкажіть пункт "Зберегти як" в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
3
Вкажіть шлях до бажаного місця розміщення збереженої таблиці в випадаючому списку «Папка» та натисніть кнопку «Зберегти».
4
Поверніться в меню «Файл» для виконання процедури відкриття електронної таблиці формату OpenDocument і скористайтеся кнопкою "Відкрити".
5
Вкажіть пункт «Таблиця OpenDocument» в каталозі «Тип файлу» і натисніть кнопку «Відкрити» для підтвердження виконання команди.
6
Виконайте подвійний клік миші для здійснення альтернативного методу відкриття обраного файлу і поверніться в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми Excel для виконання операції збереження потрібної таблиці в форматі OpenDocument.
7
Виберіть команду «Зберегти як» і вкажіть пункт «Таблиця OpenDocument» в каталозі «Тип файла».
8
Введіть бажане ім'я документа у відповідне поле і натисніть кнопку «Зберегти» для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Програми, що використовують формат OpenDocument не завжди підтримують формат Excel, і навпаки. Рекомендується збереження вибраної таблиці в форматі створення, а після цього повторне збереження потрібного документа в форматі, сумісному з програмою, призначеної для його відкриття.
Корисна порада
Параметри відображення таблиці, створеної в форматі Excel та збереженою у форматі OpenDocument (або створеної в форматі OpenDocument і збереженої у форматі Excel) можуть змінитися. Тому перед відправкою обраного файлу іншому користувачеві рекомендується закрити документ у форматі створення та відкрити знову в форматі збереження для визначення ступеня критичності змін форматування.