Як запускати скрипт.

Скрипти (або сценарії) покликані полегшити користувачеві виконання повторюваних дій. Процедура запуску скрипта є стандартною операцією і не припускає поглиблених пізнань ресурсів комп'ютера або вивчення спеціальних мов програмування.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури запуску скрипта через консоль.
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту командного рядка.
3
Ознайомтеся з можливими командами консолі. Для отримання інформації введіть значення ntcmds в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
4
Використовуйте значення cd для введення команди запуску обраного скрипта. Для цього вкажіть в команді шлях до місця збереження обраного файлу: cd c: script. Потім натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження свого вибору.
5
Вкажіть ім'я необхідного скрипта в текстовому полі інструменту "Командний рядок" і повторіть натискання функціональної клавіші Enter для застосування обраних змін.
6
Завантажте та встановіть на комп'ютер програму Active Pearl для спрощення запуску вибраних скриптів.
7
Створіть копію необхідного скрипта і збережіть її у файлі з розширенням * .pl.
8
Виконайте подвійний клік миші на збереженому файлі для запуску обраного скрипта або поверніться в консоль Windows для виконання альтернативного методу запуску.
9
Введіть значення c: perl? Inperl.exe імя_скріпта.pl в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди запуску обраного скрипта. В цьому випадку c: perl? Inperl.exe - повний шлях до інтерпретатора Active Perl, встановленим раніше, а імя_скрпта.pl - збережений файл з потрібним розширенням.
Корисна порада
Убудованим засобом для управління скриптами є Windows Script Host (WSH), що представляє із себе набір інструментів для запуску скриптів. Вбудованими інтерпретаторами скриптів є VBScipt і JScript. Перший передбачає роботу через графічний інтерфейс системи, другий - через інструмент командного рядка.
З міркувань безпеки в браузерах часто буває заборонено виконання скриптів. Проте, абсолютна більшість сайтів сьогодні використовують інтерактивні можливості java-скриптів. Тому виникає необхідність змінити політику безпеки, закладену в настройках браузера, щоб отримати доступ до повного функціоналу відвідуваних сайтів. Нижче - докладні інструкції як простіше це зробити в декількох найбільш поширених типах браузерів.
Інструкція
1
У браузері Opera найкоротший шлях до налаштування, що включає виконання скриптів, лежить через «Головне меню» браузера. Навівши курсор миші на розділ «Швидкі настройки» побачимо потрібний пункт цього розділу - «Включити JavaScript". Залишилося тільки клацнути його:)
2
Є кілька довший шлях до тієї ж налаштуванні, але зате він дасть доступ до декількох додаткових налаштувань виконання скриптів в браузері. У тому ж розділі "Налаштування" «Головного меню» треба клацнути пункт «Загальні настройки ...» (або просто натиснути клавіші Ctrl + F12). У вікні "Налаштування" слід перейти на вкладку «Розширені» і вибрати пункт «Вміст» в меню зліва, а потім поставити галочку навпроти напису «Включити JavaScript". Кнопка, яка дає доступ до додаткових налаштувань виконання скриптів знаходиться поруч («Налаштувати JavaScript ...»).
3
У браузері Mozilla FireFox шлях настройки лежить через вибір в верхньому меню розділу «Інструменти», а в ньому пункту «Настройки». У вікні "Налаштування" нас цікавить вкладка «Вміст», на якій слід поставити галочку навпроти напису «Використовувати JavaScript». І тут теж є кнопка, яка дає доступ до розширених налаштувань виконання скриптів, але тут на ній напис «Додатково».
4
І, нарешті, в браузері Internet Explorer для включення скриптів треба спочатку в розділі «Сервіс» верхнього меню вибрати пункт «Властивості оглядача». У вікні, нам потрібна вкладка «Безпека», на якій потрібно клацнути кнопку «Інший». У вікні «Параметри безпеки» треба прокрутити список більше ніж наполовину вниз, щоб знайти в ньому розділ «Сценарії». У підрозділі «Активні сценарії» цього розділу потрібно відзначити пункт «Включити».