Як завести машину без акумулятора.

Автомобільний акумулятор, як і будь-який інший заряджається переносний джерело енергії, без поповнення заряду через певний час втрачає накопичену електроенергію. Іншими словами, без підзарядки акумулятор «сідає». Зазвичай це відбувається зовсім не до речі, коли треба будь-якими способами завести машину.
Вам знадобиться
  • Один або кілька людей в помічники, навички водіння, хороша реакція.
Інструкція
1
Знайти (або взяти з собою) готового допомогти людини (краще декілька таких осіб).
2
Сісти за кермо, включити запалювання і вимкнути гальмо стоянки.
3
Включити другу або третю передачу, перемістивши важіль коробки перемикання передач в потрібне положення, заздалегідь вичавивши зчеплення.
4
Не відпускаючи педаль зчеплення (або натиснувши її знову), дати команду вашому помічникові штовхати машину вперед.
5
Коли автомобіль набере достатню швидкість (наскільки вистачить сил помічника), відпустити педаль зчеплення. Автомобіль заведеться.
Зверніть увагу
Якщо після відпускання педалі зчеплення двигун «схопив», але не завівся, варто спробувати трохи «подгазовать» (короткими натисканнями на педаль газу).
Корисна порада
Не варто довго чекати, коли автомобіль розженеться. Люди, які вас штовхають, швидко втомляться, тому, як тільки автомобіль набере швидкість близько 5 км/ч, можна пробувати його завесті.Еслі у вас є помічник на своєму автомобілі, то штовхати вручну вашу машину не доведеться. Можна буде причепити її тросом до чужого авто. Але при цьому головне не «перегазовать», щоб уникнути аваріі.Помімо іншого, є можливість "прикурити" від іншої машини. Тобто простягнути спеціальні високовольтні дроти від "мінуса" одного акумулятора до "мінуса" іншого і аналогічно з'єднати "плюси". Після завести свій автомобіль. Якщо зарядка від генератора надходить, то можна від'єднувати дроти і їхати.