Як прибрати миготіння.

Побудова вікон в операційних системах Windows зроблено таким чином, що будь-яке активне або потребує введення даних вікно сигналізують про зміну свого стану, загоряючись на панелі задач і фарбуючи вкладку вікна в інший світ. Якщо вам не подобається миготіння вікон в панелі задач - це можна легко виправити.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення XP Tweaker.
Інструкція
1
Для редагування налаштувань системи, які доступні тільки в реєстрі, рекомендується вдаватися до послуг програм сторонніх виробників. З утиліт безкоштовного розповсюдження можна виділити просту програму XP Tweaker. Завантажити її можна за наступним посиланням http://xptweak.sourceforge.net/download.htm. Після завантаження даної сторінки натисніть посилання «Дистрибутив без установки» і вкажіть папку для її збереження.
2
Утиліта поставляється у вигляді стиснутого архіву. Розпакуйте програму в будь-яку папку, т.к. її не треба встановлювати. Для запуску програми двічі клацніть по файлу XP Tweaker.exe. У вікні, перейдіть до розділу «Система», який знаходиться в лівій частині вікна. У правій частині виберіть вкладку «Панель завдань».
3
Перейдіть до блоку «Миготіння кнопок на панелі завдань» і змініть параметри обох полів. За замовчуванням повинні стояти значення «3» і «200». Перший параметр показує, скільки разів буде блимати кнопка активного вікна. Бажано виставити мінімальне значення, але не менше одиниці, т.к. «0» дає команду системі виробляти нескінченні миготіння.
4
Другий параметр показує, скільки секунд кнопка вікна буде підсвічена. Для повного відключення мигання і/або підсвічування кнопки вікна необхідно виставити значення = 0. Для збереження змін слід натиснути кнопку «Застосувати» і виконати перезавантаження комп'ютера.
5
Але якщо ви володієте і любите працювати з реєстром системи, все вище перераховане можна зробити за допомогою редактора Regedit. Для його запуску натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати». У порожньому полі вікна введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК».
6
У вікні редактора реєстру знайдіть папку HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop, яка знаходиться в лівій частині програми. У правій частині знайдіть параметр ForegroundLockTimeout і змініть його значення на «0». Для другого параметра ForegroundFlashCount необхідно змінити значення з «3» до «1».