Як згорнути фото.

У графічному редакторі Adobe Photoshop можна обробляти велику кількість файлів одночасно, лише б дозволяли технічні дані комп'ютера. Для зручної роботи з декількома зображеннями в програмі були задані функції зручної навігації, які можна задіяти за допомогою гарячих клавіш.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для роботи з фотографіями вам необхідно завантажити та встановити редактор піксельної графіки Adobe Photoshop. Для цього перейдіть за наступним посиланням http://www.adobe.com/ru/downloads, навести курсор на елемент Adobe Photoshop CS5 Extended і натиснути на посилання «Пробна версія». Після завантаження всього дистрибутива, встановіть програму, запустивши роботу установчого пакета. Майте на увазі, що пробну версію необхідно буде зареєструвати га офіційному сайті, т.к. Adobe Photoshop не є безкоштовним програмним забезпеченням.
2
Якщо у вас вже є встановлена версія цього редактора, запустіть його, двічі клацнувши лівою кнопкою миші по значку на робочому столі. Після запуску програми відкрийте декілька файлів для тестування режиму навігації між вікнами. Для цього натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». У вікні, виділіть всі файли, які ви збираєтеся відкрити, і натисніть кнопку «Відкрити». Також це дію можна зробити за допомогою поєднання клавіш Ctrl + O або подвійного кліка миші на вільному робочому просторі програми.
3
Незважаючи на те, яка версія редактора у вас встановлена, більшість рад підходить, як для нових версій, так і для більш старих. Щоб згорнути одне фото і перейти до іншого, необхідно скористатися поєднанням клавіш Ctrl + Tab. Варто відзначити, що даний спосіб перебирає вікна із зображеннями по порядку їх відкриття.
4
Ще один універсальний спосіб - натиснути верхнє меню «Вікно» і вибрати необхідний файл. У цьому списку вони будуть розташовані так само, по порядку їх відкриття. Будь-яке вікно в операційній системі Windows і не тільки в редакторі Adobe Photoshop можна за допомогою контекстного меню верхньої панелі. Натисніть правою кнопкою миші на вікні і виберіть пункт «Згорнути». Те ж дію можна зробити за допомогою сполучень клавіш Alt + Пропуск і Alt + C.
Щоб навчиться акуратно складати майки, потрібно спритність рук, терпіння і бажання. Осягнення цієї простої науки дозволить не тільки надалі заощадити час, витрачений на пошуки і повторну прасування білизни, це вірний спосіб завжди містити речі в порядку.
Інструкція
1
Перший способОпределітесь з рівною робочою поверхнею: ліжко, стіл, прасувальна дошка або підлогу. Покладіть майку «обличчям» вгору і боком до себе. Права рука повинна бути з боку лямок майки, ліва - навпроти її низу.
2
Правою рукою захопіть майку за дальню від себе лямку, а лівою рукою візьміться за нижній край майки по лінії, подумки проведеної від правої руки паралельно бічному шву.
3
Підніміть майку з поверхні так, щоб її дальній її край загорнувся в протилежну від вас сторону, тобто за спину вироби. З'єднайте обидві руки, склавши виріб навпіл. Праву руку відведіть на утворився правий кут згорнутої майки. Покладіть її на поверхню і складіть її ще раз вдвічі.
4
Другий способРазложіте виріб на столі обличчям до себе лямками вгору. Підігніть лямки на себе, щоб верхня межа представляла з себе рівну горизонтальну лінію.
5
Подумки розділіть майку по вертикалі на три рівні частини. Підніміть правий край вироби на 1/3 і загорніть до середини так, щоб правий боковий шов проходив рівно по центру отриманого квадрата. Так само загорніть лівий край майки, тепер лівий бічний шов повинен лежати строго по правому згину.
6
Залишилося тільки згорнути навпіл утворився прямокутник, після чого акуратно складені майки можна об'єднати в рівну стопку для зберігання в шафі.
7
Третій способМетод складання майки рулетом підійде для мандрівників, які прагнуть економити місце в багажі особливим розташуванням речей. Покладіть виріб перед собою прямо лямками вгору і поверніть його три рази по вертикалі так, щоб на вас була спрямована передня сторона, а шви підігнуті ззаду.
8
Візьміться за нижній край і щільно скатуйте його вгору. Дійшовши до лямок, обмотайте ними імпровізований валик. Якщо лямки тонкі, можна зав'язати. Виріб готовий для компактного розміщення у валізі.