Як відключити контроль рівня чорнила. Як відключити рівень чорнила на катреджов.

Багато користувачів задаються питанням, як зробити відключення контролю рівня чорнила в принтерах і багатофункціональних пристроях, т.к. повідомлення про відсутність тонера іноді не відповідають дійсності і попросту заважають роботі.
Вам знадобиться
  • - принтер або багатофункціональний пристрій.
Інструкція
1
Вимкніть стеження за рівнем чорнила. Це можна зробити за допомогою обнулення чіпів, вбудованих в картриджі. Якраз вони і призначені для того, щоб визначати рівень чорнила і перешкоджати повторної заправці картриджа. Але обнулити чіп досить складно.
2
Дочекайтеся того моменту, коли в одному вичерпання чорнила і на дисплеї принтера/багатофункціонального пристрою з'явиться попереджувальне повідомлення, яке запропонує при цьому продовжити або зупинити друк. В цьому вікні натисніть «ОК», або клацніть по кнопці Стоп/скидання (кнопка виглядає як червоний/оранжевий трикутник в гуртку). Відбудеться відновлення друку. Після того, як в одному з картриджів повністю закінчиться чорнило, на екрані принтера повторно з'явиться повідомлення з пропозицією замінити картридж. Якщо у вас багатофункціональний пристрій/принтер з вбудованим картриджем, натисніть по кнопці «Стоп/скидання» і утримуйте її протягом десяти секунд. Таким чином, ви вимкніть стеження за рівнем чорнила в картриджі.
3
Виконайте відключення контролю над рівнем чорнила принтера з роздільними чорнильницями, для цього дайте відповідь на питання, які будуть з'являтися на екрані комп'ютера. Після виникнення запиту на екрані, натисніть кнопку «Стоп/скидання» в разі, якщо у вас багатофункціональний пристрій, або «Відновлення/відміна», якщо у вас принтер, і утримуйте її протягом десяти секунд. Відключення контролю над кількістю чорнила зробіть для кожного картриджа окремо. Це не заблокує друк і не вплине на якість друку.
4
Вимкніть функцію «Контроль рівня чорнила» на комп'ютері, до якого він підключений. Для цього перейдіть в «Панель управління», виберіть опцію «Принтери». Далі викличте контекстне меню на значку принтера, виберіть команду «Властивості». Потім перейдіть у вкладку «Обслуговування», виберіть опцію «Відомості про стан принтера", клацніть по кнопці «Параметри». Зніміть прапорець «Виводити попередження автоматично».