Як приховати вкладку.

Вкладки є зручною і широко поширеною формою відображення відкритих об'єктів, використовуваної замість прийнятої раніше системи вікон. Іноді з деяких причин потрібно приховати вкладки. Вирішення цієї проблеми в операційній системі Microsoft Windows може бути досягнуто різними способами.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Access 2007.
Інструкція
1
Викличте головне меню пакета Microsoft Office натисканням на однойменну кнопку і вкажіть пункт «Параметри Access» для виконання процедури приховування вкладок в документах офісного додатка.
2
Оберіть розділ «Поточна база даних» і зніміть прапорець на полі «Відображати вкладки документів» в групі «Параметри додатки» (для Microsoft Office).
3
Вкажіть пункт «Перекриваються вікна» в розділі «Параметри вікна» та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін (для Microsoft Office).
4
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури скасовані відображення вкладки «Робочий стіл» в розділі меню «Властивості екрану».
5
Введіть значення regedit у полі Відкрити »та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту« Редактор реєстру ».
6
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem і змініть значення параметра NoDispBackgroundPage = 1.
7
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesUninstall і змініть значення параметра NoRemovePage = 1, щоб скасувати відображення вкладки «Зміна або видалення програм» в апплете «Установка та видалення програм».
8
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesUninstallі змініть значення параметра NoAddPage = 1, щоб приховати вкладку «Установка програм» в апплете «Установка та видалення програм».
9
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesUninstall і змініть значення параметра NoWindowsSetupPage = 1, щоб скасувати відображення вкладки «Установка компонентів Windows».
Зверніть увагу
Виконання операції скасування відображення вкладок в документах Microsoft Office призводить до зникнення кнопки «Закрити» у верхньому правому куті вікна документа.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.