Як виділити звукову доріжку.

Буває так, що ви дивитеся фільм, і вам дуже сподобалася пісня з якогось фрагмента. Хто виконавець ви не знаєте, альбом саундтреків на цей до цього фільму скачати ніде. Що ж робити? Можна просто вирізати вподобаний фрагмент з звукової доріжки фільму за допомогою спеціального відео-редактора.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Virtual Dub, щоб мати можливість виділити звукову доріжку фільму. Після того, як програма буде встановлена, запустіть її. Потім або за допомогою пункту меню «Відкрити», або через «Провідник» перемістіть потрібний фільм в робочу область програми.
2
Встановіть межі виділення потрібного фрагмента. Для цього перемістіть повзунок, який розташований у нижній частині вікна програми, на кадр, відповідний початку вибраного фрагмента. Якщо ви завантажили не русифікована програму, то щоб звукова доріжка була відзначена в потрібному місці, зробіть наступне. Натисніть клавішу Home, потім виберіть пункт меню Edit і Set Selection Start. Зверніть увагу, що під повзунком з'явилася позначка, яка вказує на початок виділення.
3
Перемістіть повзунок на кадр, відповідний кінця позначеного фрагмента. Натисніть на клавіатурі кнопку End, потім в меню Edit виберіть Set selection End. Точно так само як і в першому випадку, в області повзунка з'явиться відповідна відмітка. Після цього запустіть режим обробки звукового потоку. Для цього виберіть пункт меню Audio, а в ньому - Full Processing Mode. Потім вкажіть відповідний кодировщик звукового потоку.
4
Для цього перейдіть в пункти Audio і Compression. Вкажіть формат кодування і рівень компресії звукового сигналу. Застосуйте один зі встановлених звукових кодеків і натисніть кнопку Ок. Потім збережіть звукову доріжку . Надайте їй ім'я. Вона буде збережена у форматі Wave, який ви потім при бажанні зможете перетиснути в будь-який інший.
5
Використовуйте звуковий редактор, щоб вирізати звукову доріжку . Коли ви завантажуєте фільм в робочу область звукового редактора, буде завантажена лише звукова доріжка, з якої ви надалі зможете вирізати потрібний фрагмент і зберегти в будь-якому зручному для вас форматі.