Як форсувати двигун ваз. Як поміняти поршневі кільця.

Факт того, що виробники автомобілів ВАЗ навмисно вводять обмеження, спрямовані на розвиток максимальних можливостей силової установки, ні для кого не є секретом. Отже, обов'язково знаходяться автовласники, які прагнуть розкрити всю міць мотора свого автомобіля. Саме цього і домагаються шляхом форсування двигуна.
Вам знадобиться
  • Визначити спосіб форсування,
  • визначити розмір бюджету.
Інструкція
1
Виконати комплекс робіт з форсування двигуна в повному обсязі - захід досить витратне з фінансової точки зору. Подібна процедура далеко не кожному власнику по кишені. Але існують і менш витратні методи підвищення коефіцієнта корисної дії силової установки.
2
Щоб збільшити потужність мотора, інакше кажучи - форсувати його, можна перевстановити програмне забезпечення електронного блоку управління. Установка режиму роботи "Спорт" дозволяє збільшити потужність двигуна до 30 відсотків. Форсування двигуна даними способом називається: "Чіп-тюнінг".
3
Дещо інший метод форсування двигуна механічним способом досягається при проведенні "МД-тюнінгу". У разі вибору даного способу підвищення потужності мотора, між дросельним вузлом і всмоктуючим колектором, встановлюється додаткова камера, що підвищує якість паливно-повітряної суміші. Що також підвищує потужність мотора, не менше ніж на 25-30 відсотків.
4
На додаток до перерахованих вище способам форсування двигуна можна ще порекомендувати встановити електронне обладнання, що сприяє більш повному згорянню палива в циліндрах двигуна. Так званий підсилювач процесу горіння. Завдяки іонізації повітряного потоку, що надходить в циліндри двигуна як паливно-повітряної суміші, підвищується ефективність згоряння бензину, що веде до підвищення потужності двигуна до 20 відсотків.
5
Ще слід відзначити один немаловажний факт: після форсування ВАЗівської двигуна - підвищується не тільки його потужність, але також знижується експлуатаційний витрата палива, в розрахунку на кожні 100 км пробігу.