Як зробити перехресні посилання.

Перехресні посилання використовуються в текстовому редакторі MS Word для переміщення до якого-небудь об'єкту або частини тексту. Приміром, на початку документа поставлена посилання на таблицю з результатами останньої перевірки. Після натискання ви автоматично переміститеся до цієї таблиці. Іншими словами перехресні посилання служать для внутрішньої навігації.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Великим плюсом перехресних посилань є їх автономність, при зміні будь-якого елементу, на який посилаються, відбувається автоматичне коректування самої посилання . Для додавання цього елемента необхідно відкрити документ, з яким ви будете працювати. Натисніть вкладку "Посилання" поставте курсор біля слова, яке є сполучною при натисканні наступної посилання . Наприклад, у реченні «Для продовження натисніть це посилання» курсор слід поставити перед словом «заслання».
2
Перейдіть до блоку «Назви» і натисніть кнопку «Перехресне посилання». У вікні, виберіть об'єкт (частина тексту), який буде посилатися, вказавши його в елементі «Тип посилання ». У рядку «Вставити посилання на" необхідно вибрати об'єкт, на який будуть посилатися.
3
Для автоматичного переміщення від посилання до тексту не забудьте зробити активною опцію «Вставити як гіперпосилання». Також рекомендується активувати опцію «Додати слово« вище »або« нижче », щоб показати користувачеві напрямок переходу посилання .
4
Для завершення операції створення перехресної посилання натисніть кнопку «Вставити», потім закрийте вікно налаштувань. Щоб перевірити роботу створеної посилання необхідно підвести курсор до гіперпосиланню, затиснути клавішу Ctrl і натиснути лівою кнопкою миші на засланні. Після цього ви автоматично переміститеся до об'єкта, до якого веде посилання.
5
Для видалення перехресної посилання потрібно зробити все те ж саме, що і при видаленні звичайної гіпер посилання , а саме: виділити заслання за допомогою лівої кнопки миші, натиснути на виділенні правою кнопкою миші і вибрати пункт «Видалити гіперпосилання». Якщо ви випадково видалили потрібну посилання, натисніть сполучення клавіш Ctrl + Z для відміни останньої дії або натисніть відповідну іконку на панелі «Редагування».