Як підібрати окуляри для комп'ютера.

Якщо ви проводите за комп'ютером не менше двох годин на день, необхідно захистити свій зір від шкідливого впливу, підібравши спеціальні очки . За якими ознаками можна вибрати відповідний вам прилад?
Інструкція
1
Відвідайте офтальмолога і перевірте свій зір. Опишіть лікарю свої відчуття, що виникає під час роботи за комп'ютером: чи немає почуття сухості і печіння, швидко чи очі втомлюються. Обов'язково вкажіть, на якій відстані від очей знаходиться монітор.
2
Лікар виявить, чи є у вас короткозорість або далекозорість, і на основі цього визначить, які саме очки вам потрібні: з діоптріями або без. Він напише рецепт, з яким ви зможете відправитися в оптику.
3
На сьогоднішній день світова промисловість пропонує величезний вибір найрізноманітніших очок для роботи за комп'ютером. Намагайтеся орієнтуватися не тільки на дизайн, але і на якість. Оправа повинна бути міцною, з якісною пайкою і надійно закріпленими лінзами. Краще не економити на власному здоров'ї і набувати очки відомих фірм, так як вони прослужать довше. Лінзи «комп'ютерних» очок повинні мати спеціальне покриття з зеленими, золотистими або фіолетовими відблисками. Крім того, правильний підбір оправи допоможе прикрасити обличчя, надати йому більш строгий і зосереджений вигляд.
4
Вибравши очки , приміряйте їх. Вони повинні зручно сидіти на переніссі, не здавлюючи її. Переконайтеся, що дужки не заподіюють вухам ніяких незручностей, а самі очки не спадають при поворотах голови. Опустіть очі, підніміть погляд до стелі, подивіться по сторонам. Оправа не повинна заважати бачити крізь лінзи.
5
Дізнайтеся у продавця, чи є на даний товар гігієнічний сертифікат. Пам'ятайте, що за законом неякісні очки не підлягають ні обміну, ні поверненню. Тому не купуйте їх ні в кіосках, ні в маленьких магазинчиках, краще звернутися в солідну фірму. Оформіть замовлення і очікуйте виготовлення. Потім оплатіть покупку і можете спокійно користуватися комп'ютером, не побоюючись за свій зір.
6
Навіть надягаючи для роботи спеціальні очки , намагайтеся не перевантажувати очі. Частіше відводите погляд від монітора, робіть в роботі невеликі перерви щогодини.
Окуляри, призначені для роботи за комп'ютером, були розроблені для захисту очей від підвищеної втоми і погіршення зору під час роботи. Але щоб такі окуляри дійсно були корисними, підбирати їх необхідно правильно.
Інструкція
1
Вибір захисних окулярів повинен бути індивідуальним, так як слід враховувати не тільки якість монітора, але і вашу гостроту зору, а також наявність патологій. Тому перш ніж їх купувати, пройдіть консультацію офтальмолога, який дасть пораду, яким очками віддати перевагу. Рецепт при цьому складається таким чином, щоб зняти навантаження на акомодаційні апарат, щоб фокусирующие властивості взяли на себе лінзи окулярів. Особливо гострою є дана необхідність тим людям, які мають проблеми із зором, наприклад, некорректіруемих астигматизм або далекозорість.
2
Купуйте захисну оптику тільки в спеціалізованому магазині, оскільки шанс купити хороші окуляри на ринку, в який-небудь наметі або в підземному переході досить невисокий. До того ж, майже у всіх спеціалізованих магазинах є медики-консультанти, які допоможуть вам зробити правильний вибір.
3
Візьміть до уваги, що однією з важливих характеристик вибору комп'ютерних очок повинен бути правильний підбір необхідного вам варіанта лінз. Якщо ви постійно працюєте з будь-якою інформацією і у вас немає проблем з пресбіопії, швидше за все, вам підійдуть монофокальние лінзи. Можуть призначатися користувачам також і біфокальні, прогресивні і тріфокальние лінзи, проте вони обмежують зорову активність. Якщо ж у вас є пресбиопия, то найбільш оптимальним рішенням є варіофокальним лінзи, які забезпечують чіткість зору на ближніх і середніх відстанях.
4
Підберіть окуляри з тим покриттям або методом забарвлення, яке найбільш вам підходить. Так, якщо ваша робота пов'язана з текстами, зупиняти свій вибір вам необхідно на окулярах, які допомагають посилити контрастність і ліквідувати півтони. Якщо ж за комп'ютером ви працюєте з графічними об'єктами, то вам необхідна оптика, яка покращує колірне сприйняття. Тоді як тим, хто годинами сидить в інтернеті або часто грає в комп'ютерні ігри, знадобляться окуляри з просвітленими лінзами, мають противідблискуючі якості.