Як зробити тонування самому.

Літня спека змушує водіїв шукати способи боротьби, спрямовані на зниження ступеня нагріву повітря в салоні автомобіля. Позитивний ефект, переслідуваний задані цілі, досягається шляхом самостійного тонування бічних стекол кузова машини.
Вам знадобиться
  • Плівка для тонування, ножиці, миючий засіб, вода.
Інструкція
1
Плоску поверхню бокового скла обклеювати тонировочной плівкою нескладно. Єдина умова в ході виконання даної роботи - це відсутність різного сора у вигляді пилу і піщинок у воді і на поверхні стекол.
2
На першому етапі виконання тоніровочних робіт необхідно виготовити лекала для подальшої раскройки самоклеящейся тонировочной плівки. Проекція скла, призначеного для подальшого обклеювання, знімається на звичайну папір, а потім з плівки вирізаються аналогічні за розміром викрійки - заготовки.
3
Стекла миються розведеним у воді миючим засобом, після чого промиваються під проточною водою і розкладаються на рівній поверхні.
4
Потім поверхню скла рясно змочується водним розчином, в якому міститься невелика кількість рідкого миючого засобу (50 г засобу на 10 л води). Далі з викрійки, призначеної для тонування, знімається захисний шар, і вона акуратно прикладається до поверхні скла.
5
Строго поєднавши краю плівки зі склом, м'якою ганчіркою, щоб уникнути подряпин на плівці, з-під неї віддаляються залишки вологи. І через півтори-дві години скла вже можна встановлювати на штатні місця кузова автомобіля.
Зверніть увагу
Виганяти воду необхідно від центру до країв.
Корисна порада
Щоб уникнути неприємних бесід з дорожніми інспекторами не купуйте занадто темну тонировочную плівку. Допустиме зниження пропускної здатності світла у скла після тонування: не перевищує 30 відсотків.