Як отримати логін і пароль для аськи. Як згадати свій логін на асьці.

ICQ являє собою протокол, службовець для обміну повідомленнями. Щоб почати спілкуватися зі своїми друзями або знайомими, необхідно встановити відповідну програму і отримати шляхом реєстрації логін і пароль, тобто облікові дані.
Вам знадобиться
  • Реєстрація номера icq.
Інструкція
1
Отримати логін і пароль можна 2-ма способами: офіційно (через реєстрацію на офіційному сайті) і неофіційно (отримавши, заробивши або купивши заповітний номерок). Другим способом отримати номер значно важче. Як правило, в цьому випадку icq-номер вам може хто-небудь подарувати, а також ви можете його виграти на сайті розважальної тематики.
2
На ігровому сайті щоп'ятниці проводиться безкоштовна роздача семізнаков (номер складається з 7 знаків), подарунки лунають лише 222, 444 і 555 користувачам, які залишать будь-які коментарі. Тут обману немає і отримати «аську» можна, витративши свій особистий час і використовуючи везіння. Дето в тому, що номери були куплені, а такі акції влаштовуються для залучення й заохочення постійних відвідувачів. У підсумку ви отримуєте логін і пароль свого нового номера на електронну скриньку.
3
Але необов'язково бути щасливчиком, щоб отримати номер, який можна зареєструвати, правда, ви отримаєте вже не семізнак, швидше за все це буде стандартний і негарний девятізнак. Для цього перейдіть за посиланням https://www.icq.com/join/ru і заповніть форму реєстрації. Введіть свої ім'я та прізвище, пароль, дату народження і цифри з зображення (капчи). Для завершення реєстрації необхідно натиснути однойменну кнопку жовтого кольору.
4
На завантажившись сторінці ви побачите кнопку, після натиснення на яку ви опинитеся на сторінці свого поштового клієнта. В поштовій скриньці натисніть посилання нового листа. У тілі листа буде представлена інструкція, як завершити процес отримання логін а і пароля. Перейдіть по посиланню «Для завершення процесу реєстрації перейдіть, будь ласка, за посиланням».
5
На сторінці «Реєстрація в ICQ успішно завершена» натисніть кнопку «Запустити ICQ». Якщо після натискання на цю кнопку нічого не відбувається, отже, у вас не встановлений ICQ-клієнт. Для його установки скачайте програму за наступним посиланням http://www.icq.com/download/icq.