Як бути, якщо ти не подобаєшся його батькам.

Не завжди відносини з батьками другої половинки складаються так, як цього б вам хотілося. Особливо якщо справа йде про сім'ї з єдиною дитиною в особі вашого обранця. Існують деякі прийоми, які можуть пом'якшити негативне ставлення до вас з боку його батьків.
Інструкція
1
Поговоріть зі своїм обранцем. Не старайтесь залагодити конфлікт самостійно, не порадившись з чоловіком. Це може призвести до непередбачених наслідків, про які ви пошкодуєте в майбутньому. Починаючи розмову, не виставляйте себе жертвою, не використовуйте грубих виразів і не звинувачуйте самого чоловіка. Зрештою, проблеми в спілкуванні у вас не з ним, а з його батьками . Спробуйте разом розібратися, як можна вирішити виниклі труднощі.
2
Зустріньтеся з батьками і заведіть відверту розмову. Найкращим варіантом для зустрічі буде нейтральна територія. На ній ви будете в рівних умовах, і жодна з сторін не буде відчуватися себе впевненіше або, навпаки, слабкіше. Ви можете призначити зустріч, запросивши на неї і свого обранця. Можливий і такий варіант, що вашого чоловіка з вами не буде, але він повинен бути проінформований про ваші наміри.
3
Не починайте розмову з обвинувачень. Поставте перед собою мету, яка полягає в досягненні прийнятного для всіх угоди. Спробуйте відразу позначити загальні інтереси. Продемонструйте батькам, що ви також, як і вони, бажаєте їх синові виключно добра, переконайте їх у тому, що ви теж хочете піклуватися про нього.
4
Дізнайтеся про причину недоброзичливого ставлення до вас батьків після того, як спільна платформа для розмови буде намічена. Однак спочатку висловіть свої побоювання. Ви можете зробити наголос на тому, що для вас вкрай важливо подальший розвиток відносин з їхнім сином, тому ви вважаєте, що доброзичлива атмосфера повинна мати місце і при спілкуванні з батьками .
5
Вислухайте батьків, постарайтеся зрозуміти, що саме їх не влаштовує. Однак це не означає, що ви відразу повинні змінитися під стать їх вимогам. Ви не повинні погоджуватися з усім, що вони скажуть тільки з ввічливості. Зрештою, жити вам належить зі своїм обранцем, а не з ними. У той же час, якщо є якісь нюанси, позбавиться від яких не складе для вас праці, повідомте про намір усунути їх.
6
Прийдіть до спільної згоди. Підсумком вашої розмови має бути рішення проблеми, що склалася. Воно може полягати в перегляді будь-яких аспектів вашого спілкування, у відмові від чого-небудь, в обмеженні часу спілкування і т.д. Чим більше угода буде задовольняти обидві сторони, тим простіше вам буде спілкуватися надалі.