Як зробити тонер.

Рано чи пізно фарба в кольоровому принтері закінчиться, і друкувати буде неможливо. Вихід із становища є: потрібно поміняти тонер , який знаходиться у картриджі принтера. Це нескладна операція, яка замет у вас всього декілька хвилин.
Інструкція
1
Вийміть з принтера вузол фотобарабана. Для цього відкрийте кришку. В фотобарабані міститься картридж. Щоб його витягти, опустіть важіль. Система буде розблокована, і ви зможете витягти цікавить вас пристрій. Покладіть на стіл листок паперу або серветку, щоб оберегти стільницю від забруднення фарбою.
2
Щоб зробити тонер , покладіть фотобарабан на приготований листок. Якщо фарба потрапила на руки або будь-яку ділянку шкіри, негайно змийте її холодною водою. Зверніть увагу на правила утилізації таких відходів, як тонер -картридж. Його потрібно помістити або в алюмінієвий пакет, в якому він і продавався, або ж, у крайньому випадку, в щільний поліетиленовий кульок. Утилізацію проводите згідно місцевим правилам.
3
Розпакуйте тонер -картридж. Його ви зможете придбати в будь-якому комп'ютерному магазині або магазині орг. техніки. Розпаковувати картридж слід безпосередньо перед самою установкою його в принтер, оскільки коли герметична упаковка буде порушена, картридж почне висихати.
4
Візьміть картридж двома руками і обережно струсіть його з боку в бік кілька разів, щоб тонер міг рівномірно розподілитися. Готовий до експлуатації картридж помістіть в фотобарабан. При його фіксації ви повинні почути характерне клацання. Якщо картридж встановлено правильно, ви побачите, як автоматично звів важіль блокування.
5
Знайдіть всередині фотобарабана коронирующий провід. Очистіть його. Для цього посуньте кілька разів синю лапку вліво. Перед тим як встановлювати фотобарабан назад у принтер, поверніть синю лапку на колишнє місце. Встановіть фотобарабан з новим картриджем в принтер і закрийте кришку. Якщо ви зібралися замінити картридж незабаром після завершення роботи принтера, зверніть увагу на те, що деякі його частини можуть нагріватися. Зачекайте, поки вони охолонуть, і проведіть заміну тонер а.