Як купити мотоцикл.

Найкраще купувати мотоцикл в фірмовому магазині, щоб мати впевненість в автентичності документів на нього і можливості гарантійного ремонту. Перед тим, як купити мотоцикл, необхідно визначитися з типом і цілями.
Інструкція
1
Класична модель.Ето універсальні моделі мотоциклів, призначених для їзди по дорогах. Такі мотоцикли виглядають цілком просто і класично, без різних пластикових обтічників і великої кількості хромованих деталей. Класичні моделі мають зручну вертикальну посадку, дуже прості в користуванні і не мають істотну захист від вітру. Такі мотоцикли дуже надійні і в той же час мають велику потужність двигуна.
2
Гранд-туристичні моделі мотоціклов.Такіе мотоцикли дуже зручні для тривалих подорожей. Велике вітрове скло, зручні дивани зі спинками, стереосистема, кондиціонери додадуть будь-якої поїздки комфортність. Однак, такі мотоцикли мають дуже велику вагу, що не зовсім зручно при щоденному використанні.
3
Спортивно-туристичні моделі.Так моделі мотоциклів мають не тільки комфортні оснащення і великі розміри, але і досить хорошу потужність. Ця особливість дозволить мотоциклісту спробувати себе в ролі спортивного майстри з перегонів.
4
Чоппери.Такіе мотоцикли мають досить великі розміри, каплевидні бензобаки, дуже велика кількість хрому, місткі шкіряні сумки з боків. Також, вони забезпечені зручними сидіннями і м'яким ходом двоколісної машини. Таким моделям характерна рівномірна квапливої їзда.
5
Кросові моделі.Еті моделі мотоциклів призначаються виключно, для позашляхових спортивних змагань. Вони дуже легкі і прості у використанні, мають двотактні мотори. Кроссовікі мають міцну раму, довгий хід підвіски, але у них немає ніякої оптики.
6
Мотоцикли ендуро.Такая модель мотоцикла дуже легкі, і дозволяють пересуватися за допомогою них, як по трасі, так і по путівцях. Вони дуже комфортні і прерасно підійдуть для активного відпочинку.
Корисна порада
Перш ніж придбати мотоцикл, необхідно визначитися для чого він потрібен і яка модель краще. Після цього, можна сміливо йти у фірмовий магазин і вибирати вподобану модель.