Як відправити смс в Таджикистан.

Нерідко виникає необхідність відправити повідомлення адресату, що знаходиться за кордоном. Для відправки смс в Таджикистан ви можете використовувати один з простих способів.
Інструкція
1
Використовуйте можливість отпракі повідомлень за допомогою стільникового телефону. Для цього перевірте баланс, переконайтеся що у вас достатньо грошей на рахунку. Вартість відправки повідомлень може бути як високою, так і низькою, це залежить від вашого тарифного плану. Точну вартість ви зможете дізнатися, зайшовши на сайт вашого оператора і вибравши ваш тарифний план. На телефоні перейдіть в розділ меню "Повідомлення", після чого виберіть створення нового смс . Наберіть номер абонента в міжнародному форматі, використовуючи міжнародний код Таджикистан а +992, після чого введіть текст смс і відправте.
2
Для спілкування за допомогою повідомлень ви зможете використовувати програму mail.agent. Перейдіть на сайт mail.ru і зареєструйте на ньому поштову скриньку. Після цього скачайте додаток і встановіть його, слідуючи підказкам Installshield Wizard. Запустіть програму і увійдіть в неї, використовуючи логін і пароль, вказані при реєстрації поштової скриньки. Додайте новий контакт для дзвінків і смс , вписавши номер в міжнародному форматі. Майте на увазі, що при використанні цієї програми ліміт на відправку повідомлень становить не більше одного смс в хвилину.
3
Дізнайтеся оператора, обслуговуючого вашого адресата, за допомогою сайту http://www.telcode.ru/intercod/. Після цього в разі якщо ваш адресат - абонент Білайн або Tcell, ви зможете відправити йому повідомлення з офіційного сайту компанії.
4
Для відправки повідомлення абоненту Білайн необхідно перейти на офіційний сайт компанії за посиланням http://mobile.beeline.tj/ru/main/sms/send.wbp, після чого перед вами відкриється форма безкоштовної відправки смс . Виберіть код абонента і впишіть номер до кінця, текст повідомлення і перевірочний код. Натисніть кнопку «Відправити».
5
У разі ж якщо ваш адресат - абонент Tcell, то вам буде потрібно перейти за посиланням http://www.tcell.tj/sendsms/send.php, після чого вписати вибрати його код зі списку, вписати номер, а також текст повідомлення. Заповніть поле з перевірочним кодом і відправте повідомлення.
Ваша поїздка в Таджикистан може бути пов'язана з туристичними, діловими та іншими цілями. У кожному разі, перед відправленням в цю країну бажано дізнатися, чи потрібна вам віза і як її при необхідності можна отримати.
Інструкція
1
Оформіть закордонний паспорт, якщо не зробили цього раніше. Він знадобиться вам навіть при перетині кордону у безвізовому режимі. Отримати цей паспорт можна в районному відділенні ФМС. Його оформлення займає від одного до трьох місяців, залежно від того, чи живете ви там, де зареєстровані. Якщо ні, процес вивчення вашої анкети займає більше часу.
2
Якщо у вас є закордонний паспорт, перевірте, чи не спік чи ще його термін дії. Звичайний паспорт дійсний п'ять років, а документ нового зразка - десять.
3
Дізнайтеся, чи є у вас взагалі необхідність отримувати візу. Громадяни Росії та ще кількох десятків держав, повний список яких наведено на сайті посольства Таджикистан а у Москві, не потребують візи для короткострокової поїздки в країну. При діловій або туристичній поїздці необхідну відмітку в закордонний паспорт вам поставлять при в'їзді в країну, в аеропорту або на кордоні при в'їзді на залізничним або автомобільному транспорті.
4
Якщо вам потрібно приїхати в Таджикистан більше, ніж на 45 днів, візу потрібно буде оформляти в посольстві. Для цього зберіть пакет документів, що залежить від ваших цілей перебування в країні. Наприклад, студентам потрібно буде пред'явити запрошення від навчального закладу, а людині, що надходить на роботу - від роботодавця.
5
Прийдіть в посольство Таджикистан а в робочий час з усіма документами. У Москві воно знаходиться за адресою Гранатний провулок, 13. На місці заповніть анкету на візу і прикладіть до неї фотографії паспортного зразка. Передайте співробітникові ваші документи, анкету і закордонний паспорт, а також оплатіть мито для оформлення візи. Сума залежить від типу візи і може скласти від восьмисот до шести тисяч рублів.
6
Дочекайтеся оформлення вам візи. Розгляд документів займає від трьох до семи днів. Після цього терміну або після дзвінка з візової служби відвідайте посольство ще раз і завірите свій паспорт з візою.