Як засушити банани. Як сушити кавун в домашній духовці.

Плоди банана цінуються за їх відмінні смакові та поживні властивості (вітамін В6 регулює обмін речовин, калій - водно-сольовий баланс, цукор - сприяє швидкому насиченню). Як показує практика банани , подібно іншим фруктам, цілком можна засушити в домашніх умовах. Правильно висушені плоди можуть зберігатися протягом року. Необхідні умови - постійна температура і хороша циркуляція повітря.
Інструкція
1
Для сушіння відберіть стиглі НЕ пошкоджені плоди. Очистіть їх і поріжте так, як вам більше подобається - уздовж брусочками або поперек кільцями товщиною приблизно 0,5 см. Дрібні банани можна засушити цілком. Найпростіший спосіб сушіння - на сонці. Викладіть підготовлені банани на решітку або сітку і помістіть в добре провітрюваному місці так, щоб забезпечити циркуляцію повітря з усіх боків. Зверху накрийте проти сіткою. Періодично перевертайте. Необхідні умови - температура повітря 25 -30 градусів і низька вологість.
2
Наступний спосіб - сушка в духовці. Переваги методу - незалежність від погоди. Підготовлені банани помістіть на решітку. Чи не викладайте їх занадто щільно один до одного, залиште місце, для циркуляції повітря. Помістіть решітку в духовку. Дверцята духовки залиште трохи прочиненими. Встановіть регулятор температури на значення 50 - 60 градусів. Час висушування 4 -6 годин. Якщо в процесі сушіння почали утворюватися крапельки води, необхідно знизити температуру. Періодично перевертайте бананові скибочки і міняйте положення решітки. Повністю висохлі скибочки розкладіть невеликими порціями в поліетиленові пакети. Пакетики помістіть в картонні коробки. Зберігайте при температурі 24 - 30 градусів не більше 1 року.
3
Нескладно також приготувати «чіпси» з бананів. Наріжте банани скибочками завтовшки від 1 до 2 см. Підготуйте 2 -3 столові ложки лимонного соку. Скибочки банана занурюйте в лимонний сік, а потім викладайте на деко, застелене папером для випікання. Папір попередньо проколіть в декількох місцях для забезпечення кращої циркуляції повітря. Сушіть в духовці 8 -10 годин при температурі 60 - 70 градусів. Дверцята духовки залиште відчиненими. Не забувайте періодично перевертати.