Як поставити струни на акустичну гітару. Як грати армійські пісні.

Хороший звук акустичної гітари залежить не тільки від її якості та майстерності виконавця. Одну з головних ролей грає і правильна установка струн на гітару . Це позначається на тому, наскільки добре інструмент буде будувати.
Інструкція
1
Закріпіть першу струну на нижньому поріжку, розташованому на підставці акустичної гітари. Інакше це місце називається бриджем. Після цього простягніть вставлену струну до кінця грифа (його голови). Акуратно вставте струну в отвір на відповідному кілку гітари.
2
Несильно натягніть струну в кілку, напрямок натягу вибирайте так, щоб воно йшло в бік голови грифа. При цьому необхідно залишити такий струни, щоб у майбутньому намотати її на кілочок гітари. Запас струни залиште таким, щоб при намотування вийшло не більше 2-3 витків струни навколо кілочка. Така кількість витків є оптимальним. Дії проводите акуратно, сильно не натягуйте і не смикайте струну - в результаті вона може зігнутися або зламатися. Така струна вже буде неробочою.
3
Кінець струни загніть так, щоб напрямок йшло до центру голови грифа. Після цього пропустіть кінець струни під її основною частиною. Це потрібно для створення надійного кріплення на кілку гітари.
4
Після цього оберніть струну навколо своєї осі, утримуючи при цьому створену напругу. В результаті повинно вийти щось на зразок замку. Він необхідний для утримання струн у своєму становищі, що не дозволить часто засмучуватися гітарі. Утримуйте натягнуту струну - це необхідно для правильності подальшої установки.
5
Починайте закручувати кілочок гітари, тримаючи при цьому струну. В результаті вона притисне сама себе. Для збільшення кута нахилу, намотуйте струну у напрямку вниз. Таке природне закріплення є досить міцним і не дозволить струнах «повзти».
6
Проробіть цю процедуру з рештою струнами. Протягуйте їх в нижній поріжок обережно, щоб не пошкодити корпус гітари. Перевіряйте правильність кріплення струн на колках грифа гітари.
Досить часто гітаристи скаржаться на те, що їх інструмент дуже швидко розбудовується і зовсім не тримає лад. Багато хто з них грішать на свої дешеві гітари і таку ж дешеву фурнітуру. Але вони навіть і не підозрюють, що фурнітура тут не винна. Просто потрібно правильно встановити струни на гітару. Цей процес на перший погляд дуже простий. Саме через його видимої тривіальності, багато гітаристів скоєно упускають його з виду.
Інструкція
1
Спочатку струна закріплюється на бриджі. Потім вона доводиться до головки грифа, після чого пропускається в отвори кілочка. Важливо залишити невеликий запас для намотування струни на кілочок. Далі струна злегка натягується в напрямку головки грифа. Смикати струну в різні боки вкрай не бажано, так як вона може погнутися або навіть порватися.
2
Потім кінець струни загинається в напрямку центру головки грифа і пропускається під струною. Після цього необхідно обгорнути струну навколо себе, одночасно утримуючи натяг струни . Повинен вийти свого роду «замок». Утримування струни в натягнутому положенні запобіжить її деформацію, а також істотно полегшить процес її установки в цілому.
3
Тепер останній крок: продовжуючи утримувати струну в натягнутому положенні, можна починати крутити кілочок. Цим самим можна буде добитися того, що струна сама себе затисне. Щоб збільшити кут нахилу струни щодо порожка, її потрібно намотувати не вгору по валу кілочка, а вниз. Адже якщо кут нахилу буде занадто маленьким, струна може злетіти з порожка під час гри.
4
Аналогічним чином натягуються решта струни . Такий спосіб натяжки струн не дозволить гітарі швидко розбудовуватися.
Корисна порада
Намагайтеся так розраховувати запас довжини струни, щоб вона робила навколо кілочка два або три витка. Якщо буде менше - струна може злетіти, а більше трьох витків намотувати попросту нема чого.