Як зняти сигналізацію. Як відключити сигналізацію на ваз 2110.

Сучасні технології дозволяють захистити ваш автомобіль максимально надійно. Автосигналізації останнього покоління мають високий ступінь захисту від зчитування кодів, всі необхідні функції для зручності користування. Поставити таку сигналізацію можна на будь-яку машину, попередньо демонтувавши стару охоронну систему.
Вам знадобиться
  • Бокорізи
  • Викрутка
  • Изолента
  • Тестер або прозвонка
Інструкція
1
Знайдіть на торпедо світлодіод. Від нього повинен йти провід до блоку сигналізації.
2
Від блоку сигналізації від'єднайте роз'єм з проводами. Кожен провід, що йде від роз'єму, від'єднайте від штатної проводки автомобіля. Як правило, дроти або скручені ізолентою, або припаяні. Дроти мають підключення на поворотники, габаритні вогні, концевики дверей, капота, багажника, блокування двигуна.
3
Найголовніше при демонтажі сигналізації - знайти і відключити блокування двигуна. Отсоединяя кожен джгут від блоку сигналізації по черзі, ви знайдете блокування. Зазвичай він представляє з себе раскусаний штатний провід. Цей провід потрібно з'єднати в початкове положення. Після того, як ви провід з'єднали, заведіть машину. Якщо вона не завелася, значить, провід був знайдений не той чи існують ще блокування. Зазвичай бувають блокування запалювання, стартера, бензонасоса.
4
Демонтуйте датчик удару або обсягу. Він може перебувати під пластиковою заглушкою під важелем ручного гальма.
5
Демонтуйте кнопку Valet. Її місце розташування вам мали показати при установці сигналізації.
6
Демонтуйте сирену в капоті. Відкрутіть кріплення і видаліть дроти, що ведуть з салону.