Як загартувати клинок.

Правильна гарт клинка - справжнє мистецтво. Ніж може бути дуже красивим і зручним, але неправильна гарт здатна звести нанівець його споживчі якості. Щоб клинок не зламався в відповідальну хвилину, при його загартуванні слід дотримуватися ряду правил.
Інструкція
1
Слід знати, що твердість - далеко не найголовніший показник правильно загартованого клинка. Ніж з перегартованому ріжучої крайкою, начебто дуже гострою і міцною, швидко прийде в непридатність, так як кромка буде постійно фарбували. При правильній загартуванню затиснутий в лещатах ніж повинен витримувати вигин не менше ніж на 45 градусів.
2
В ідеальному випадку ви повинні взяти кілька смуг металу, аналогічних тій, з якої ви зробили клинок , і загартувати в різних умовах. Потім перевірити на вигин і вибрати той режим загартування, який дав найкращий результат. Якщо такий варіант видається вам занадто витратним і довгим, загартувати клинок по одному з наведених нижче рецептів. Але отримати в цьому випадку максимально можливу якість буде складно.
3
Найпростіший спосіб загартування - в холодній воді. Нагріте клинок опускають у воду вертикально. Якщо опускати вістрям вниз, гарт кінчика і різальної крайки буде більш сильною, ніж якщо опускати вістрям вгору. Опустивши клинок у воду, не ворушите його, інакше нерівномірне охолодження може призвести до вигинів і тріщин. Найбільш сильне охолодження дасть крижана вода.
4
Клинок можна загартувати в нагрітому до 200 градусів мінеральному маслі. Нагріте масло дає краще охолодження, ніж холодне, так як при нагріванні падає його в'язкість. Опустіть нагріте клинок в гаряче масло і витримайте в ньому порядку години. Потім перенесіть в воду.
5
Можливий і такий варіант: нагрівайте клинок до малинового кольору і опустіть вертикально, кінчиком вниз, в мінеральне масло. Як тільки по клинку підуть кольори мінливості (веселка), перенесіть його в воду.
6
Загартувати клинок можна в мокрому піску. Такий спосіб дає нормальну загартування ріжучої кромки і залишає пружною серцевину. Клинок можна виткати в пісок кілька разів, це посилить загартування.
7
Важливо не тільки загартувати клинок оптимальним способом, а й правильно відпустити його після гарту. Відпустка здійснюють нагріванням до невисокої температури. Спосіб нагріву теж важливий: якщо потримати клинок в муфельній печі при температурі 190 градусів протягом двох годин, потім опустити в ту ж середовище, в якому гартували (вода або масло), то він буде в два рази міцніше , ніж при простому нагріванні в горні до тієї ж температури (золотистий колір).
8
Для отримання несильного відпустки кип'ятіть клинок 2:00 у воді, потім опустіть в крижану воду. Якщо він досить товстий, можна прогріти в горні обух до фіолетового кольору і дати повільно охолонути.
Загартований немовля набагато рідше засмучує своїх батьків простудними захворюваннями. Нескладні гартують процедури тренують всі системи організму малюка. Зміцнюється імунітет, тренується серцево судинна система, посилюється обмін речовин - організм загартованого дитини з успіхом протистоїть вірусним атакам навіть у розпал грипозної епідемії. Сонце, повітря і вода - найкращі друзі немовляти!
Вам знадобиться
  • -солнце;
  • -повітря;
  • -вода;
Інструкція
1
Як гартувати грудного дитини . Солнце.Прі нестачі ультрафіолету в організмі немовляти виникає дефіцит вітаміну D. Прогулянки на свіжому повітрі - прекрасний спосіб отримати потрібну дозу ультрафіолету і активізувати вироблення вітаміну D.К сонячних ванн дитини потрібно готувати поступово. Перші сонячні ванни потрібно проводити в тіні дерева або спеціального тенту при температурі повітря не нижче 22 градусів Цельсія. Починати потрібно з трьох-чотирьох хвилин, поступово збільшуючи тривалість сонячної ванни. Голова дитини обов'язково повинна бути прикрита панамкою. Слідкуйте за станом дитини під час прийняття сонячної ванни. При перших ознаках дискомфорту чи занепокоєння процедуру бажано перервати.
2
Як гартувати грудного дитини . Воздух.Обеспечьте дитині можливість якомога частіше перебувати на свіжому повітрі. Вирушаючи з малюком на прогулянку, чи не кутайте його. Одягаючи його на прогулянку, дотримуйтеся простого правила - одягу на дитині має бути стільки ж шарів, скільки і на вас, плюс ще один шар. Не варто лякатися прохолодної погоди. Єдина неприйнятна погода для прогулянок немовляти - це вітряна погода, а також мороз нижче 15 градусів Цельсія. Всі інші погоди прекрасно підходять для прогулянок з маленькою дитиною. Не забувайте забезпечувати приплив свіжого повітря в приміщення, в якому знаходиться немовля. Як мінімум чотири-п'ять разів на день потрібно провітрювати кімнату, а в літній період бажано тримати вікна відкритими постійно. При цьому потрібно стежити за тим, щоб в кімнаті не виникало протяг.
3
Як гартувати грудного дитини . Вода.Водние процедури - прекрасний засіб для загартовування малюка. До перших водним гартують можна віднести щоденні гігієнічні ванни. Для посилення ефекту не варто робити воду у ванні дуже гарячою. Діти до року комфортно почувають себе при температурі води 36-37 °. Закінчувати купання бажано обполіскуванням водою, яка на пару градусів прохолодніше, ніж в ванной.Помімо гігієнічних ванн гартувати грудного дитини можна за допомогою вологих обтирань. Обітріть дитини м'якою фланеллю, змоченою в теплій воді, потім розітріть його м'яким пухнастим рушником до появи легкого почервоніння шкірних покривів. Температуру води для змочування фланелі поступово знижують, від 32-33 ° до 28-27 °. Тривалість процедури загартування - 5-6 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gv38t8Aq_aQ
Зверніть увагу
Не можна починати гартують процедури, якщо дитина хвора на простудні захворювання.
Корисна порада
Перш ніж приступати до процедур, що гартують, проконсультуйтеся з педіатром для виявлення можливих протипоказань.