Як відправити смс в Молдову.

При знаходженні адресата за кордоном найбільш дешевим способом спілкування нерідко виявляється відправка смс . Для відправки смс в Молдову ви можете використовувати один з декількох простих способів.
Інструкція
1
В першу чергу, ви можете відправити повідомлення, використовуючи свій мобільний телефон. Для цього перейдіть в меню "Мої повідомлення", і виберіть створення нового смс . Впишіть номер адресата з кодом Молдови +373, після чого напишіть текст повідомлення і натисніть кнопку "Відправити". У випадку якщо ви плануєте часту відправку смс , рекомендується проаналізувати тарифні плани вашого оператора на предмет найбільш дешевого для відправки повідомлень в Молдову.
2
Ви також можете використовувати офіційні сайти операторів Молжови для відправки безкоштовних смс . Для відправки повідомлення абоненту Moldcell перейдіть на офіційний сайт компанії за посиланням http://moldcell.md/rus/private/, після чого знайдіть меню «Відправити SMS». Виберіть із списку кодів цифри, з яких починається номер абонента і заповніть решту номера. Після цього впишіть текст повідомлення, заповніть рядок з перевірочними символами і натисніть на кнопку «відправити». Майте на увазі, що в день ви можете відправляти не більше двадцяти повідомлень з одного ip-адреси.
3
Для відправки повідомлення абоненту Orange Moldova перейдіть на офіційний сайт компанії за посиланням https://www.orangetext.md/Default.aspx?lang=ru, після чого перед вами повинно з'явитися веб-форма отпракі повідомлень. Впишіть ваше ім'я, щоб абонент знав, від кого виходить повідомлення. Виберіть код зі списку, після чого впишіть номер до кінця. Заповніть поле з текстом смс , а також з перевірочним кодом. Після цього натисніть кнопку «Відправ смс ». Ви зможете відправити не більше п'яти смс в день з одного ip-адреси.
4
У разі якщо ваш адресат є абонентом Unit ?, то від вас буде потрібно перейти за посиланням http://ru.unite.md/sms. Виберіть код абонента зі списку, після чого впишіть залишилися цифри номера. Заповніть поле повідомлення, а також поле з перевірочними цифрами. Після цього впишіть код, розташований на зображенні, в потрібне поле і натисніть на кнопку «Відправити».
5
Якщо ж адресат є абонентом компанії «Інтердністрком», то ви будете повинні перейти за посиланням http://idknet.com/і натиснути на кнопку «Відправити SMS». У віконці, яке спливе, виберіть код телефону, а також впишіть номер до кінця. Після цього впишіть текст повідомлення, а також перевірочні символи і натисніть на кнопку «Відправити».