Як плести трес. схема плетіння тресс в домашніх умовах.

Трес - це кілька тонких прядок волосся, сплетених особливим чином. Подібне плетіння називається тресованіем. Воно застосовується для виготовлення театральних перук, шиньйонів, кіс, локонів.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні інструменти і матеріали. Вам знадобляться волосся в необхідній кількості, тресбанк, карда, ємність для води, струбцини.
2
Виконайте необхідну підготовчу роботу. На робочому столі закріпіть стійки тресбанка, потім натягніть нитки на колки і зміцните карду струбцинами. Нитки найкраще взяти капронові або синтетичні, щоб вони могли витримувати вплив хімічних речовин при знебарвленні і фарбуванні.
3
Намотайте нитки на колки правої стійки і зміцните їх у відповідних отворах. Кінці ниток простягніть до зацепу лівої стійки і закріпіть на ній за допомогою простого вузла. Зніміть верхній кілочок і зв'яжіть всі три нитки разом приблизно в двох-трьох сантиметрах від зацепа лівої стійки, робіть не менше двох вузлів, які і стануть початком треса.
4
Проверните кожен кілочок в гнізді в бік намотування, щоб всі нитки отримали однакову натяг.
5
Розташуйте карду на столі поруч з правою стійкою і зміцните її струбциною. Помістіть в карду волосся, а на них - жорстку щітку обов'язково щетиною вниз. Біля кард поставте ємність з водою, яка знадобиться для змочування самих кінчиків використовуваних пасм волосся. Змочені волосся легше сплітати, і вони не розпускаються.
6
Існує трес в один оборот, а також в два і в три оберти. Плетіння в один оборот: великий і вказівний палець правої руки просуньте між першою і другою ниткою, захоплюючи при цьому головки закладених волосся, потім протягніть їх між нитками вперед, потім вниз, а потім назад під третю нитку. Верхня нитка повинна виявитися відкритою, а середня і нижня - закритої волосом.
7
Потім знову просуньте пальці між першою і другою нитками і протягнете головки волосся вгору і вперед.
8
Великий і вказівний пальці правої руки просуньте знизу між нитками таким чином, щоб перша і третя нитки виявилися відтягнутими вперед, а друга нитка-назад. Головки пасма волосся протягнете між нитками вниз. Після цього захопіть пальцями звисаючі кінці волосся і підтягніть їх вниз, а потім великим пальцем все плетіння туго збийте наліво. Таким чином, виконується плетіння тонкого треса, який служить основою для всіх інших видів плетінь.