Як прибрати зайві звуки з відео. microsoft powerpoint Як прибрати звук видио і додати інший.

При записи домашнього відео на диск (або касету) часто потрапляють сторонні звуки (чиясь мова, звуки музики або розмови сусідів) і шуми приміщення. При подальшому перегляді відео ці явища стають помітні, і виникає бажання їх видалити. Для обробки відео і аудіо-доріжки вам буде потрібно редактор аудіо та відео-файлів.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Скачайте програму VirtualDub з сайту розробника за адресою http://www.virtualdub.org/download.html і встановіть на комп'ютер. Щоб все логії програми залишалися в тій директорії, де і програма, встановіть весь програмний пакет в системний каталог локального диска персонального комп'ютера. Щоб відкрити програму, двічі клікніть по стартовому файлу. Відкрийте ваше відео в додатку.
2
Для обробки аудіо-доріжки вам потрібно відокремити її від відео-зображення. Зробіть це через пункт Direct Stream Copy пункту меню Video. Потім збережіть аудіо-доріжку як WAV-файл через меню Streams - Stream List.
3
Щоб відредагувати аудіо-файл, вам потрібен аудіо-редактор. Вам підійде Audacity або складніший Adobe Audition. Відкрийте в редакторі доріжку як самостійний аудіо-файл і скористайтеся функціоналом програми. Вам знадобляться фільтри для очищення звуку від сторонніх шумів, або операції розрізання-склеювання. Ви можете використовувати різні типи відео файлів для редагування, так як дане програмне забезпечення працює практично з усіма поширеними форматами.
4
Приєднайте аудіо-доріжку до відео-зображення за допомогою програми VirtualDub, коли всі операції зі звуком будуть завершені. Це можна зробити через пункт Add основного меню. Для синхронізації звуку і відео скористайтеся пунктом Interleaving. Збережіть змінений файл через розділ Save As меню File.
5
Інструкції по роботі зі звуковими редакторами і самі редактори ви можете знайти і завантажити на офіційних сайтах розробників. Редактор Adobe Audition володіє більш широкими можливостями в порівнянні з Audacity. Для більш обширних завдань можете використовувати дану програму.