Як встановити дзеркала ВАЗ 2107. установка пітерських дзеркал на ВАЗ2107.

Під час керування автомобілем водій повинен бачити ситуацію, що відбувається не тільки попереду, але і позаду автомобіля. Тому бічні дзеркала заднього виду відіграють дуже велику роль. Стандартні дзеркала ВАЗ 2107 не надто зручні через свого невеликого розміру, та й взимку вони намертво замерзають. Але виправити ситуацію може установка нових дзеркал з електричним підігрівом.
Вам знадобиться
  • Герметик, дриль, викрутка, дроти, дзеркала.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію, яка додається до нових дзеркала м. У ній повинні бути зазначені технічні особливості дзеркал. Спочатку вам необхідно демонтувати старі дзеркала . Зазвичай вони кріпляться на односторонні саморізи. Зніміть захисний кожух, під яким знаходяться капелюшки саморезов. Акуратно викрутити всі болти і зніміть дзеркало.
2
Спробуйте приміряти кріплення нового дзеркала . Воно може неточно підходити під штатне місце. Вам потрібно придбати спеціальний перехідник або підігнати кріплення за розміром. Найкраще зробити невелику підставку між дзеркалом і місцем на двері. Вона повинна бути з міцного матеріалу, наприклад, з пластику. Потрібно вибирати пластик з додавання гуми, щоб при мінусовій температурі він не лопнув.
3
Зробіть невеликий креслення майбутньої підставки. Розміри візьміть з кріплення нового дзеркала . Не забудьте про отвори, через які проходитиме провід підігріву. Акуратно випиляєте заготівлю лобзиком. Зашкурьте всі краї до повної гладкості. Приміряйте заготівлю та підпиляєте всі виступаючі і зайві частини. Просвердлите дірку для проводу. На її краю надіньте гумову прокладку, яка не дозволить порушити ізоляцію проводу.
4
Просвердлите отвори для шурупів. Нанесіть на обидві сторони підставки герметик. Це дозволить уникнути сторонніх звуків при русі. Зберіть всю конструкцію разом і ретельно притисніть один до одного. Дайте герметику схопитися. Ретельно закрутіть всі шурупи. Надіньте захисний кожух дзеркала . Провід обігріву акуратно сховайте під обшивкою і виведіть його через технічний отвір у двері. Провід захистіть спеціальної гофрованої трубкою. Слідкуйте за тим, щоб він не був затиснутий при закртой двері. Підключіть дзеркала через запобіжник до кнопки включення обігріву заднього скла. Перевірте їх працездатність.