Як робити таблиці html.

Створення інтернет-сайтів складно уявити без таблиць. Адже вони - найпростіший спосіб акуратно і точно розташувати інформацію на сторінці. Чи потрібно вам точно оформити дані або навіть зверстати цілий шаблон - таблиці виручать в будь-якому випадку. Як же робити таблиці html?
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Додайте таблицю на сторінку. Зробити це можна за допомогою парного тега (закриває, відповідно,
). Всі дані і розмітка таблиці розташовані між цими тегамі.Создайте розмітку таблиці . У таблиці присутні стовпці і осередки. Спочатку додаються стовпці. Вони створюються тегами . Осередки додаються всередину стовпців. Тег для їх створення - і .Зверніть увагу, що тег стовпця вкладається в тег таблиці , а тег осередку - в тег шпальти.
2
Якщо ваша таблиця містить назви стовпців, вони додаються в тегах (вставляються так само, як і ). Щоб налаштувати зовнішній вигляд таблиці , використовуйте наступні атрибути: width (встановлює ширину таблиці - можна вказати в пікселях або у відсотках від ширини екрана), bgcolor (колір фону осередків), для заливки фоном-картиною: background, border - створює рамку навколо всієї таблиці , при вказівці до Тегу td - для осередків. Якщо ви не хочете бачити рамку навколо таблиці , поставте border="0".
3
Якщо вас не влаштовує відстань між осередками, змініть дані атрибута cellspacing. Щоб змінити розміщення таблиці на сторінці, вкажіть потрібне значення атрибута align: right (праворуч), left (ліворуч), center (по центру). Також ви можете відрегулювати відстань між вмістом комірки і її кордоном. Для цього в пікселях вкажіть потрібне значення для атрибута cellpadding.
4
Вміст комірки ви також можете вирівняти за своїм розсудом. Для тега в такому випадку слід прописати такі атрибути: align (горизонтальне розміщення тексту в осередку - праворуч (right), ліворуч (left), по центру (center); valign (вирівнює вміст комірки по вертикалі - вгору (top), вниз (bottom), по центру (middle).
5
Щоб зверстати шаблон сайту за допомогою таблиць або просто розширити можливості налаштування дизайну таблиць, використовуйте CSS. Ви можете прописати стилі для всіх сторінок для вашому сайті, а можете кожній таблиці дати власне ім'я (до Тегу table додайте атрибут id="ім'я таблиці ".