Як продати речі, куплені для себе. Як продати старі речі.

Якщо раніше куплена річ вам не підходить за розміром чи ви придбали її під тиском продавця, а прийшовши додому жахнулися, не переживайте. Гроші можна повернути. За законом, протягом перших двох тижнів після покупки ви маєте повне право віднести товар назад. Якщо він новий і у вас залишився чек, то ваше невдале придбання зобов'язані прийняти назад. Якщо ж чека немає, не сумуйте. Будь-яку річ можна продати. Головне - правильно її розрекламувати.
Інструкція
1
Спочатку оцініть річ. Спробуйте визначити її реальну ціну. Приміром, якщо одяг поношена, просити за неї як за нову сенсу немає. Навіть якщо потенційний покупець поведеться на оголошення, розглядаючи одяг зблизька, він неодмінно помітить всі її недоліки.
2
Вирішіть для себе, який варіант вам більше підходить: або ви призначаєте копійчану ціну і швидко збували непотрібні речі , або ви ставите більш високу планку і чекаєте свого зоряного часу. Рано чи пізно на будь-який товар знаходиться покупець.
3
Спробуйте продати свої речі , розміщуючи оголошення на форумах або через соціальні мережі. Для цього придумайте красивий і лаконічний текст. Крім загальних характеристик товару буде не зайвим написати про причину, по якій ви хочете продати куплені для особистого користування речі . Якщо це одяг, напишіть, що вам не підійшов розмір, якщо техніка - розкажіть, що конкретно вам в ній не подобається. В іншому випадку користувачі мережі почнуть гадати, що не так і тому поставляться до вашої пропозиції насторожено.
4
Своє оголошення найкраще супроводити фотографією. Знімки повинні вигідно підкреслити переваги продаваного виробу. Тому якщо його зовнішній вигляд трохи пообтрепалась, перед фотосесією найкраще привести товар в належний стан. Або в крайньому випадку скоректуйте недоліки зображення за допомогою комп'ютерної програми Photoshop.
5
Спробуйте продати свої старі речі на газети безкоштовних оголошень. У більшості з них є розділ «Продам» («Продається» або на зразок), де ви можете розмістити свою інформацію.
6
Пошукайте покупців на речі зі свого гардероба серед знайомих. Згадайте, хто з вашого близького оточення приблизно такий же комплекції, і запропонуйте вироби, які не соромно продати. Зрозуміло, ціна на них не повинна бути високою.
7
В західних країнах особливою популярністю є звані барахолки. В певний день жителі приватних будинків розкладають уздовж дороги б/у товари, від яких хочуть позбутися. Європейці не соромляться перебирати сусідські речі , торгуватися і відносити до себе додому предмети побуту, які в гостях бачили не раз. Спробуйте влаштувати таку барахолку самостійно. Залучіть своїх знайомих і родичів. Напевно у кожного з них знайдеться, що продати.