Як здати залік з історії.

Багатьом школярам і студентам дуже складно проходити різні перевірочні випробування, в тому числі і заліки . Винні тут стрес, страх, неправильна організація підготовки до перевірочної роботи і незнання нюансів правильної поведінки безпосередньо під час складання заліку.
Інструкція
1
Повторіть всі теми і історичні дати, які будуть присутні в питаннях заліку. Дати та відповідні події випишіть на окремий лист - це допоможе вам швидше їх запам'ятати. Підготовку до заліку чергуйте з відпочинком, міняйте види діяльності, це сприяє кращому запам'ятовуванню.
2
Не сидіть всю ніч за повторенням матеріалу, нічого доброго це не дасть. Ви не виспіться, та й вивчити все за одну ніч нереально. Краще уважно почитайте конспекти та підручник перед сном, інформація отримана в цей час міцно засвоюється мозком.
3
Приходьте на залік раніше. Якщо форма його проведення така, що учні заходять в кабінет по одному - не йдіть в останніх рядах, на ходу повторюючи недоучені питання. Від цього в ваших думках буде тільки сум'яття, та й утомлений викладач буває набагато дратівливіше до кінця прийняття заліку.
4
Одягніть на залік непомітний одяг, з поміркованістю використовуйте косметику і прикраси. Своїм зовнішнім виглядом ви повинні підкреслити повагу до викладача і предмету, який він викладає.
5
Відповідайте на питання педагога впевненим тоном, не губіться, якщо якийсь з них ви не знаєте. Можна спробувати органічно «прилаштувати» відому вам інформацію до необхідної невідомою. Наприклад, викладач може запитати вас: в якому році був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа, ви ж, не пам'ятаючи дату, можете відповісти подібним чином: «Вибачте, будь ласка, дата вилетіла мені з голови, але суть самого договору мені відома» і т .п. Не бійтеся проявляти ініціативу, краще щось розповідати, чим мовчати.
6
Уникайте монотонної подачі інформації, ви повинні показати викладачеві, що матеріал вам цікавий. Вибирайте середній темп мовлення, не надто швидкий, але і не надто повільний з великими паузами, якщо не хочете отримати парочку додаткових питань.
7
Чи не жестикулюйте, відповідаючи на питання педагога, це дратує багатьох людей і створює враження незібраного людини. Тримайтеся прямо, не сутультесь, будьте впевнені в собі і своїх знаннях.
Корисна порада
Намагайтеся сумлінно відвідувати всі уроки або лекції з історії, приймайте участь в семінарах. Якщо в запасі у вас будуть міцні знання, здати залік не складе особливих проблем.