Як зробити, що б заставка робочого столу змінювалася. Як зробити щоб шпалери на робочому столі змінювалися.

Приємно, коли при кожному завантаженні операційна система радує користувача свіжої картинкою на робочому столі. У версії Windows 7 Basic Home така можливість урізана і налаштувати зміна зображення робочого столу системними засобами не вийде. Вам можуть допомогти спеціальні програми, такі як Magic Wall.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Magic Wall.
Інструкція
1
Завантажте програму Magic Wall, і встановіть її на вінчестер комп'ютера. Програма поширюється безкоштовно, і завантажити її можна з сайту розробника за адресою http://www.magicwall.ru/. Встановлюйте в системний каталог персонального комп'ютера, оскільки подібні утиліти повинні знаходитися саме там. Також варто відзначити, що всі збережені картинки за замовчуванням зберігаються в даний каталог жорсткого диска.
2
Запустіть програму Magic Wall. Головне вікно містить колекцію обраних користувачем шпалер. Ви можете переглянути зображення, пропоновані самою програмою, в папці «Шпалери Magic Wall». Створіть власні набори шпалер на вкладці «Колекції». Додати зображення можна, клікнувши по кнопці з синім плюсом у верхній частині вікна програми або перетягнувши їх з папки на вікно програми за допомогою миші.
3
Задайте параметри входу в систему, а також додаткові параметри відображення і автоматичного зміни на вкладках «Вхід у систему» і «Налаштування». Змінити порядок відображення можна в будь-який момент, запустивши програму. Можна сортувати за різними критеріями, тому вибирайте найбільш оптимальні варіанти.
4
Ви можете завантажити безкоштовні шпалери з офіційного сайту програми, або налаштувати в Magic Wall автоматичне оновлення колекцій шпалер. Доступ до безкоштовних колекціям зображень в інтернеті передбачений прямо в додатку. Якщо у вас з'являться питання щодо використання програми, зв'яжіться з розробником, контакти якого можна знайти у пункті меню «Про програму». Проте варто відзначити, що для завантаження різних зображень за допомогою даної утиліти потрібне підключення до інтернету, тому не забувайте включити з'єднання, щоб не виникало помилок.