Як відновити загублені файли.

Якщо ви випадковим чином видалили важливі файли або цілий розділ диска, то їх можна повернути з імовірністю 90%. Природно, певні типи файлів погано піддаються відновленню.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Природно, для успішного відновлення файлів необхідно використовувати спеціальні утиліти. Скачайте програму Easy Recovery. Обов'язково виберіть порівняно нову версію цієї утиліти, тому що різниця в кількості відновлених файлів може бути колосальна, в порівнянні з застарілими релізами. Переконайтеся в сумісності обраної версії з вашою операційною системою. Встановіть Easy Recovery і запустіть програму.
2
Відкрийте меню «Відновлення даних» (Data Recovery). Якщо ви просто видалили важливі для вас файли , то виберіть меню Deleted Recovery. Дочекайтеся відкриття нового меню. Виберіть розділ жорсткого диска, на якому раніше були розташовані віддалені файли . Вкажіть категорію типів файлів, щоб прискорити процес пошуку. Активуйте пункт Complete Scan. Це дозволить виконати глибоке сканування жорсткого диска.
3
Натисніть кнопку Next і почекайте, поки програма виконає пошук видалених файлів. Цей процес може зайняти досить багато часу. Все залежить від швидкодії вашого комп'ютера і обсягу зазначеного розділу вінчестера.
4
Після завершення сканування відкриється нове меню. Почекайте деякий час, поки завершиться процес складання списку виявлених файлів. Тепер виділіть ті з них, які необхідно відновити. Для цього встановіть галочку біля відповідної папки в лівому вікні програми або біля конкретного файлу в правому вікні. Якщо мова йде про фотографії, то зазвичай можна скористатися функцією попереднього перегляду.
5
Натисніть кнопку Next. Вкажіть диск, на якому потрібно зберегти відновлені файли , і папку на ньому. Пам'ятайте про те, що не можна вказувати розділ диска, з якого ви відновлюєте файли . Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу відновлення вибраних даних.