Як прикрасити стільниковий телефон. Як прикрасити чохол для мобільного.

Стільниковий телефон вже давно не розкіш, а просто засіб спілкування. Моделі мобільних телефон ов численні й різноманітні, проте все одно хочеться, щоб телефон був особливим і несхожим на інші.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - клей;
  • - пінцет;
  • - олівець;
  • - акрилові фарби;
  • - вітражний контур для скла;
  • - тканина;
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб прикрасити мобільний телефон - це інкрустація корпусу телефон а стразами. Для цього вам знадобляться стрази, клей і пінцет. Ось де ваша душа може розгулятися: купивши різнокольорові стрази, ви на задній панелі телефон а можете викласти що завгодно - починаючи від сонечка і закінчуючи літаком ТУ-154.
2
Якщо ви оригінальні і володієте хорошою фантазією, то ви зможете самостійно розписати свій телефон спеціальними незмивними фарбами для пластика. Для цього спочатку намалюйте ескіз на папері. За допомогою спирту та й шматочка матерії знежирте поверхню телефон а. Потім перенесіть малюнок на корпус телефон а за допомогою олівця і закріпіть його вітражним контуром для скла. Після зазначених процедур скористайтеся фарбами. Якщо якийсь елемент не вийшов красиво з першого разу, то його можна безслідно видалити за допомогою медичного спирту. Пара хвилин старанної праці - і малюнок готовий. Після того, як акрилові фарби підсохнуть, нанесіть поверх них лак і залиште телефон на пару годин. Ексклюзивний телефон готовий. Тепер ви можете красуватися з ним в повній впевненості, що другого такого ні у кого немає.
3
Ще одна можливість домогтися ексклюзивного дизайну - створити своїми руками брелок для телефон а. Використовуйте всілякі підручні засоби - намистини, бісер, текстиль, шкіра, мушлі, металеві елементи.
4
Багато пані носять телефон и в чохлі або невеликий сумочці. Ось, де є шанс проявити винахідливість і творчий запал. Ви можете пов'язати чохол на спицях або за допомогою гачка, зшити з красивою парчі, прикрасивши паєтками, бісером, кольоровими стрічками, використовувати технологію печ-ворк.
5
Для заможних господарів мобільників є спеціальна пропозиція - прикрасити корпус телефон а дорогими кристалами від Swarovski або дорогоцінними металами. Унікальні моделі під замовлення оцінюються не в одну тисячу доларів, але це для справжніх цінителів розкоші та краси.