Як встановити центральний замок. Центральний замок установка.

Центральний замок являє собою набір механізмів, званих актуаторами, і металевих тяг для сполучення актуаторов з тягами замків дверей. В комплект також входять електричні дроти для підключення до блоку сигналізації. Встановити центральний замок можна за кілька годин.
Вам знадобиться
  • - комплект пластмасових засувок для кріплення обшивки
  • - саморізи
  • - набір інструментів (викрутки і т.д.)
Інструкція
1
Щоб встановити центрального замок на автомобіль самостійно, потрібна наявність деяких технічних навичок, просторового мислення та необхідних інструментів. Монтаж деталей замка передбачає зняття обшивки дверей, тому необхідно мати комплект пластмасових засувок для кріплення обшивки, так як ці деталі є одноразовими і підлягають заміні.
2
При знятої обшивці дверей і пилезащитной штори огляньте двері і виберіть місце для установки актуатора. При цьому необхідно враховувати хід скла і механізму склопідіймача. Може знадобитися виготовлення кронштейна для правильної просторової орієнтації актуатора.
3
Актуатор на двері кріпиться саморізами. Після установки потрібно провести його пару з тягою дверного замка, що відповідає за підняття-опускання кнопки замикання дверей. Вхідна в комплект тяга має на одному з кінців затиск, яким вона кріпиться до тяги замка, і сконструйована спеціально для підгонки по місцю. Тягу можна вигинати з метою зменшення довжини та/або зміни площині дії. Перевірте хід сполучених деталей разом. Хід повинен бути плавним і легким.
4
Прокладіть дріт і закріпіть його на двері пластмасовими хомутами. Простягніть провід через гофровану трубку, яка знаходиться між дверима і стійкою кузова в районі петель і служить для захисту дроти від перетирання. Підключіть провід до блоку сигналізації відповідно до доданої схемою.
5
Після перевірки працездатності по механічної і електричної частини зберіть обшивку двері в порядку, зворотному розбиранні.
Центральний замок в автомобілі може працювати автономно або разом з охоронною системою. У першому випадку, необхідно буде закривати ключем тільки водійські двері, інші будуть закриватися автоматично. При роботі разом з сигналізацією дверні замки закриватимуться при постановці машини на охорону.
Вам знадобиться
  • Комплект центрального замка
  • Провід
  • Дриль
  • Бокорізи
  • Дверні пістони
  • Изолента
Інструкція
1
Якщо автомомобіля не обладнаний центральним замком, його можна встановити додатково.
2
Зніміть обшивку з усіх дверей.
3
Встановіть в них електроприводи. До комплекті центрального замка йде тяга з Боною, яка подсоедінятеся до штатної дверної тязі автомобіля. Сам привід акуратно прісверлівается до виступаючої металевої частини дверей.
4
Проводи від замків протягуються до блоку центрального замка. Сам блок краще помістити під приладову панель в недоступне місце.
5
Поставте обшивки дверей на місце за допомогою штатних пістонів.
6
Проводи від блоку підключаються до проводці автомобіля. Чорний провід (мінус) підключається до маси, червоний (плюс) до + 12V.
7
Центральний замок можна підключити до сигналізації. Тоді при постановці або знятті машини з охорони пультом сигналізації, дверні замки будуть автоматично закриватися або відкриватися. Для цього потрібно дроти, що йдуть від блоку центрального замка, підключити на блок запобіжників, що знаходяться в капоті.
8
В деяких автомобілях центральний замок заводський установки, він працює від брелока. В цьому випадку можна підключити замок до сигналізації і зробити покрокове зняття/постановку машини на охорону. Спочатку потрібно буде зняти/поставити машину в охорону пультом від сигналізації, потім відкрити/закрити дверні замки пультом від центрального замка.